Serbest Çalışmalar - Avatar Çalışmam ...

Alt 25-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu resim kendi calismam olup birkac filter dan HUE dan vb. bircok aractan yararlandim merak eden varsa sorabilir ayrica herkes fikrinide yazarsa sevinirim Avatar Çalışmam ADMIN veya MOD arkadaslar konuyu yanlis yere actiysam ozur dilerim calismalarimiz bolumu baktim ama bulamadim :S yanlis yerdeyse konu tasiyip calismalarimiz bolumunun nerde oldugunu soylerlerse sevinirim kolay gelsin saygilar Avatar Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

h.salma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yorum yapacak birşey göremedim, sizin de dediğiniz gibi birçok filtre ve araçtan fazlasıyla yararlanmışsınız.
Bence bu kadar efekt kullanmak yerine daha az efektle anlatmak istediğinizi daha anlaşılır ve kolay şekilde anlatabilirsiniz. Kolay gelsin Avatar Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-11-2007 #3
Avatar:Hint mitolojisinden geliyor.
Tanrılar dünyaya canlı ya da cansız nesneler olarak indiklerinde aldıkları görünüme Avatar deniliyor.
Yeni görünümlerinde, sahip oldukları tüm enerji ve bilgiye sahip oluyorlar.
Ancak canlı nesneler olarak göründüklerinde, her inişlerinde bilgi ve enerjilerini yeniden anımsayıp öğrenerek yetkinliğe ulaşıyorlar.
En son inişlerinde en üst düzey varoluş enerjisine sahip oluyorlar ve bu son inişte gelinen mükemmellik aşamasına da Avatar deniliyor.
Dünyadaki tüm canlı ve cansız nesnelerin Avatarların dünyadaki yansıması ya da yetkinliğe giden yolda kendini anımsayan görüntileri olduğuna da inanılır.

Ataürk resmi sizin resminizin yanında çok küçük kalmış ve onu arkaya alıp kendinizi ön plana çıkartmanızda yanlışanlaşılmalara sebep olabilir.

Arkadaşımızın da dediği gibi çok fazla filtre kullanmışsınız.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-11-2007 #4
h.salma arkadasima tesekkur ediyorum dediklerini dikkate alacagim...

VOLKAN TEKİN arkadasima da tesekkur ediyorum fakat bunu msn e koyacagim icin benim daha buyuk olmam gerektigini dusundum bu yuzden oyle yaptim ama haklisin biraz yanlis olmus kusura bakma...

SAYGILAR
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-11-2007 #5
Ataürk resmi sizin resminizin yanında çok küçük kalmış ve onu arkaya alıp kendinizi ön plana çıkartmanızda yanlışanlaşılmalara sebep olabilir.

katılıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-11-2007 #6

katılıyorum...
AÇIKLAMASINI YAPTIM NEDEN OYLE OLDUGUNN FAKAT YANLIS OLDUGUNDA HAKLISINIZ... SAYGILAR
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-12-2007 #7
ewt ataturk remini öne cıkarıp kedi reminiz arka planda olsayda daha gzl olurduu..yanlıs anlasılmadanda ırak olurdu en azından.....
Bu mesajdan alıntı yap
jokernel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jokernel

Grafiker / Eskişehir

Alt 12-12-2007 #8
atatürk kücük kalmış evet

ee bide bu yatay kadrajı msn penceresine attığında kare olarak kesecektir atatürkün suratı ortadan ikiye bölünecek

sana bi tavsiye sadece

kare kadraj çalış
Bu mesajdan alıntı yap

Tags