Avizeci için logo tasarımı yapmam gerekiyor...Acil değerli fikirlerinize ihtiyacım var...

Logo Tasarımları - Avizeci için logo tasarımı yapmam gerekiyor...Acil değerli fikirlerinize ihtiyacım var... Sponsorlu Bağlantılar Avizeci için logo tasarımı yapmam gerekiyor...Bu benim için çok önemli...Bu meslekte daha yeniyim...Değerli Fikirlerinize ihtiyacım var...Şimdiden teşekkür ederim......

Avizeci için logo tasarımı yapmam gerekiyor...Acil değerli fikirlerinize ihtiyacım var...
lagetto17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lagetto17

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Avizeci için logo tasarımı yapmam gerekiyor...Bu benim için çok önemli...Bu meslekte daha yeniyim...Değerli Fikirlerinize ihtiyacım var...Şimdiden teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
firma ismini avize resmi ile ama vektör olacak birleştir. hoş olacaktır..
Bu mesajdan alıntı yap
lagetto17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lagetto17

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2012 #3
Teşekkür Ederim yorumunuz için...
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-05-2012 #4
Sağa sola bir kaç tane parlama efekti koymak iyi olabilir ...
Bu mesajdan alıntı yap