avizeciler için logo ?

Logo İstek - avizeciler için logo ? ...

Konu Kapatılmıştır
avizeciler için logo ?
omrcm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omrcm

Webmaster / İstanbul

avizeciler için logo ?

Alt 20-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ,

üzerinde çalışmakda olduğum bir proje için logo gerekli fakat nasıl bir şey yapabileceğim hakkında bir fikir oluşturamadım kafamda.fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.proje aviceler içindir.

teşekkürler iyi çalışmalar.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafik tasarım işi istek mesajları:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.

Konu kapatılmıştır...
Konu Kapatılmıştır