Avrupa Yakası Grafiker Aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Avrupa Yakası Grafiker Aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar.. Giyim Aksesuarları Tasarımı Yapabilecek Grafikerler Aranmaktadır Deri Etiket , Sallantı Etiketleri , Kemer Etiketleri , Dokuma Etiketleri vb.) Film makinamızın ve tüm yapılan çizimlerimizin kayıtlı olması ...

-Ferdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

-Ferdi

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar..

Giyim Aksesuarları Tasarımı Yapabilecek Grafikerler Aranmaktadır Deri Etiket , Sallantı Etiketleri , Kemer Etiketleri , Dokuma Etiketleri vb.)

Film makinamızın ve tüm yapılan çizimlerimizin kayıtlı olması nedeniyle COREL DRAW agırlıklı tasarımcılar aranmaktadır..

CV'lerinizi mail yolu ile veya fax ile gönderebilirsiniz ofisimize gelip daha önce yapılan tasarımları görebilir ve daha detaylı görüşme saglıyabiliriz.. Saygılarla..

Irtibat No: 0212 - 520 99 72
Cv Mail: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

-Ferdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

-Ferdi

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2010 #3
Güncel ....