Avrupa yakası yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Avrupa yakası yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker - İstanbul ...

franch1921 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

franch1921

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Avrupa yakası yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şişli Bilgi Teknolojileri Grafik Tasarım kursunu bitirdim.Ayrıca buna ek olarakta Kadıköy SmartPro Bilgi Akademisi Sistem uzmanlığı kursunu bitirdim.Askerlik sorunumda yoktur.Tek eksigim bu sektörde çalışmamak.Yardımcı grafiker olarak kendimi geliştirebiliceğim bir iş yeri arıyorum...

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Avrupa yakası yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker - İstanbul - Avrupa yakası yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker - İstanbul ya da Avrupa yakası yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Avrupa yakası yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Avrupa yakası yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker - İstanbul | Avrupa yakası yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
salaha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salaha

Matbaacı / İstanbul

Alt 31-07-2011 #3
esenyurt bölgesi uygunsa görüşelim.
ONCÜ COPYCENTER Doğan Araslı Bulvarı Eminoğlu Plaza No:94 (Yapı Kredi Bankası VE Halkbankasının Bitişiği Esenyurt- İstanbul
Tel:0 212 620 34 01 - 0 532 712 09 39
Yetkili
İsmail Kulaksız
Bu mesajdan alıntı yap