avrupa yakasında çalışacak grafiker

Sonuçlanan İlanlar - avrupa yakasında çalışacak grafiker ...

gmrt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gmrt

Grafiker / İstanbul

Alt 04-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Haramidere'de bulunan yayıncılık şirketi için grafik tasarım programramlarına hakim grafiker arkadaşlar **** adresine cv ve iş örneklerinden gönderebilir.

Çalışma şartları: Tam zamanlı
İşin mahiyeti: Afiş, broşür, kitap kapağı, kurumsal kimlik vs.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları avrupa yakasında çalışacak grafiker veya avrupa yakasında çalışacak grafikersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

novalesss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novalesss

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2010 #3
ilan hala güncelse cv gönderecğim
gmrt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gmrt

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2010 #4
aranan arkadaş bulunmuştur. herkese teşekkürler