avrupa yaksı freelance veya full time grafiker

Sonuçlanan İlanlar - avrupa yaksı freelance veya full time grafiker ...

h_ercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h_ercan

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar 8 yıllık grafik tecrübem var türkiyedeki bi çok büyük kurumsal firmanın tabela digital baskı vs. çalışmalrını yaptım uluslar arası logo tasrımlar album tasarımları katolog broşür vs. gibi çalışmalar yapmaktayım ayrıca çalışmalarınızın digital baskı yada matbaa baskılarınıda yaptırıp kargoyla yolluyabilirim istenilirse

Corel Draw: İyi Seviye
Photoshop: İyi Seviye
Freehand: Orta Seviye
quark: Orta Seviye
Indesign: Az Seviye
Illustrator: Az Seviye
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları avrupa yaksı freelance veya full time grafiker - avrupa yaksı freelance veya full time grafiker ya da avrupa yaksı freelance veya full time grafiker da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
avrupa yaksı freelance veya full time grafiker | avrupa yaksı freelance veya full time grafiker

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

imelda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imelda

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2010 #3
Ercan Bey,
*** adresine cvinizi yollamanizi rica ediyorum.
plasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plasya

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-09-2010 #4
*** adresine mailinizi göndermenizi rica ederim. teşekkürler.
dizaynist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynist

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2010 #5
lütfen

adresine CV yollayınız.

teşekkürler.
tufan34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tufan34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-10-2010 #6
Istanbul/Avrupa yakasi Firmamiz bunyesinde calistirlimak üzere garfik tasarim(dreamweaver-photoshop-corel draw v.b.)gibi programlara hakim müsteri ile iliskileri düzgün bir personel aramaktayiz.Cv formu ile tekrar iletisime gecebiliriz. ***