ay-tem inşaat logo çalışması arkadaşlar nasıl olmuş

Logo Tasarımları - ay-tem inşaat logo çalışması arkadaşlar nasıl olmuş Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar nasıl olmuş yorumlarınız benim için önemli teşekkürler......

FotoYS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FotoYS

Grafiker / Tokat

Alt 15-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar nasıl olmuş yorumlarınız benim için önemli teşekkürler...

ay-tem inşaat logo çalışması  arkadaşlar nasıl olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

FotoYS

Grafiker / Tokat

Alt 15-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
neden kimse yorum yazmıyor kötü ise söyleyin arkadaşlar ay-tem inşaat logo çalışması  arkadaşlar nasıl olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-09-2008 #3
Çalışma demişsin ama tek alternatif olduğundan sanırım yazılacak fazla da birşey yok..Bence firma için biraz daha derinlikli bir araştırma yap..Temizlik inşaat ikisi de ayrı şey ama kullandıgın figür de dağ sanırım..ne alaka olmakla beraber üzerinde fazla çalışılmamış bi durum gibi görünmekte..
kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

FotoYS

Grafiker / Tokat

Alt 15-09-2008 #4
firmanın ismi aytem temizlik inşaat ama temizlik yok yani sadece inşaat üzerine yani isimde ki temizlik benden kaynaklanan sorun değil o şekile gelince dağ değil çatı bilmem anlatabildim mi ama yorumunuz için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
covenantt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

covenantt

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-09-2008 #5
Çalışma demişsin ama tek alternatif olduğundan sanırım yazılacak fazla da birşey yok..Bence firma için biraz daha derinlikli bir araştırma yap..Temizlik inşaat ikisi de ayrı şey ama kullandıgın figür de dağ sanırım..ne alaka olmakla beraber üzerinde fazla çalışılmamış bi durum gibi görünmekte..
kolay gelsin..
Size katılıyorum yalnız o sanırım dağ değil çatı ay-tem inşaat logo çalışması  arkadaşlar nasıl olmuş ama daha özen göstermeliydi . Araştırma yapmalıydı çok haklısınız ... ay-tem inşaat logo çalışması  arkadaşlar nasıl olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
cesurmeneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 15-09-2008 #6
ilk buyuk olan çatı a harfi için biçilmiş kaftan. ikinci çatı yerine bacayı y harfine benzet ve a ile senkronize et. fontuda uydurursan cok daha iyi olabilir.
pylşm için tşkkrler.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-09-2008 #7
Çalışmada ilk gözüme çarpan "aydın temizlik inşaat" yazısının ardarda gelişi güzel yazılmış olması.2 çatı bu haliyle bende olumlu bir çağrışım yapmadı.Belki farkedemediğim birşeyi simgeliyorsa bilemem tabi.O kısımla firma ismi arasında bir bütünlük sağlanmalı düşüncesindeyim.Emeğinize sağlık kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
AlpaslanCelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AlpaslanCelik

Grafiker / Bayburt

Alt 16-09-2008 #8
temayı gayet iyi gördüm şuan için fontlar gözüme çarptı biraz üzerinde dur.dipten köşeden yeni fontlar bulay-tem inşaat logo çalışması  arkadaşlar nasıl olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
baykal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baykal(30)

Sanat Yn. / Ankara

Alt 16-09-2008 #9
logonuz bir inşaat firmasına göre çok zayıf üzerinde çalışmanızı öneririm başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #10
çok klasik bi logo olmuş göze çok basit geliyo aartık dikkat edersen bir çok sektör logosunda eve benzer çatı falan yapmışlar ve hemen hemen hepsi aynı sen de ev veya çatı inşaatı çağrıştıran bişeyler yapabilirsin ama diğerlerinden farklı olmalı bide değişik yazı fontları deneye bilirisin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
arkadaşlar, aytem, Çalışması, inşaat, logo, nasıl, olmuş