ayakabı etüdüm

Karakalem - ayakabı etüdüm Sponsorlu Bağlantılar...

ayakabı etüdüm

ayakabı etüdüm

Alt 09-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ayakabı  etüdüm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VitruviuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VitruviuS

Eğitimci / İstanbul

Alt 09-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ellerine sağlık... Öncelikle bu bi etüt değil, etüt ayrıntılı inceleme, ayrıntıya girmedir arkadaşım.. Eleştirim olacak keşke yan taraftaki sembole gösterdiğin özeni bağcıklara ve deliklerinede gösterseydin hepsi birbirinden bağımsız duruyor... Ayrıca ben bu çalışmada ayakkabının kalınlığını hissedemiyorum çizgiler hep biryerlerde kesiliyor arkaya dönüş yok.. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-11-2007 #3
muhteşem bi göz alıcılığı var... gerçek gibi bide uzerine sulu boya ile şeffaf boyasan renkli olarak gerçek gibi olur hatta bi afiş bile tapabilirsin, dergi reklamıda olabilir hatta.... ama şu bağcık delikleri problemli...
Bu mesajdan alıntı yap
penelophi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

penelophi

Öğrenci (Grafik) / Tokat

Alt 12-11-2007 #4
ayakkabının ilk baştaki bağcığı ayakkabı ile birleşmiş durumda biraz daha etüt etmen lazım ayakkabının ön kısmında da problem var biraz daha ayrıntıya girmeni incelemeni tavsiye ederim kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
tekyargic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tekyargic

Grafiker / Mersin

tekyargic...:)

Alt 28-11-2007 #5
ayrıntılar çk önemlidir... arkadaşalrın dediklerini dikkate almalısın...ayakabı  etüdüm
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-12-2007 #6
süper olmuşş
Bu mesajdan alıntı yap
eddA_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eddA_

Öğrenci

Alt 22-12-2007 #7
çok güzel ama evet bencede bi etüd degıl..ellerıne saglık
Bu mesajdan alıntı yap
Daerac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Daerac

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 24-12-2007 #8
Öncelikle arkadaşların söylediği gibi bu bir etüd değil.Etüd çizim üzerindeki detaylı çalışmadır.

Çiziminizde ışığın nerden geldiği anlaşılamıyor,zaten ortada bir gölge de yok.Ayakkabı üzerinde kullanılan materyalin türü anlaşılamıyor(me tal,kumaş,deri,plastik).Bunu gölgelendirme ile verebilirsiniz.Her malzeme ışığı farklı yansıtır,bunu kullanarak ayakkabının deri,plastik ve kumaş olan bölgelerini birbirinden ayırmanız gerçekçiliğini arttıracaktır.
Ayakkabınızın ön ucunda sorun var ve bu haliyle başarısız görünüyor.
Her objede olduğu gibi bu objede de bir derinlik söz konusu ve bize daha yakın olan bölgeler belirginken uzak olan bölgelerin flulaşmasını sağlarsanız ayakkabı bir hacim kazanacaktır.Bunu da çizgi değerleriyle rahatlıkla yapabilirsiniz.
Çizimlerinizde birbirine paralel ilerleyen çizgilere dikkat ederseniz daha başarılı sonuçlar çıkarabilirsiniz.
Objenizi daha rahat ve doğru çıkarabilmek için objeyi basit geometrik şekillere bölüp öyle çizmeniz sizin için daha kolay olacaktır.

Çalışmalarınızın devamını dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
_-_cAsAnowA_-_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_-_cAsAnowA_-_

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 09-09-2008 #9
ayakkabı güselmiş beaa... ellerine sağlık süper
Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 09-09-2008 #10
oran orantın ii ya perspektifi de çözmüşsün açılarla gittiğin bellii doğru yolda gidiyosun tebrik ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ayakabi etudum

Kapat
Şifremi Unuttum?