Ayakkabı Desen Çizimi , Lazer Kesim ve Taş Dizaynı / Freelancer - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Ayakkabı Desen Çizimi , Lazer Kesim ve Taş Dizaynı / Freelancer - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Ayakkabı Desen Çizimi , Lazer Kesim ve Taş Dizaynı / Freelancer Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Illustrator, Corel Draw, Photoshop, Indesign Hepsini İyi derecede kullanıyorum Corel Draw Çok İyi. ...

Ayakkabı Desen Çizimi , Lazer Kesim ve Taş Dizaynı / Freelancer - Türkiye Geneli
GhoStRoCkeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GhoStRoCkeR

Desinatör / İstanbul

Alt 31-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ayakkabı Desen Çizimi , Lazer Kesim ve Taş Dizaynı / Freelancer

Program/Seviye: Illustrator, Corel Draw, Photoshop, Indesign Hepsini İyi derecede kullanıyorum Corel Draw Çok İyi.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ayakkabı Saya Üzeri Desen Çizimleri Taş Desen Çizimleri ve Lazer Kesim Çizimleri Yapıyorum.

E-posta:

Telefon: 0535 650 28 94 - 0533 250 35 20
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Ayakkabı Desen Çizimi , Lazer Kesim ve Taş Dizaynı / Freelancer - Türkiye GeneliAyakkabı Desen Çizimi , Lazer Kesim ve Taş Dizaynı / Freelancer - Türkiye GeneliAyakkabı Desen Çizimi , Lazer Kesim ve Taş Dizaynı / Freelancer - Türkiye GeneliAyakkabı Desen Çizimi , Lazer Kesim ve Taş Dizaynı / Freelancer - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
GhoStRoCkeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GhoStRoCkeR

Desinatör / İstanbul

Alt 22-01-2016 #3
İlan günceldir
Bu mesajdan alıntı yap