Ayakkabı Dünyası İndirim Afişi

Afiş Tasarımı - Ayakkabı Dünyası İndirim Afişi Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaslar ben grafik tasarımı ögrencisiyimm.aklıma geçenlerde boyle bi fikir geldi bende tasarıma döktüm elimden geldigince yorumlarınızı bekliyorum iyi veya kötü http://i.imgur.com/9xgYL.jpg...

aprilrain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aprilrain

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 15-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar ben grafik tasarımı ögrencisiyimm.aklıma geçenlerde boyle bi fikir geldi bende tasarıma döktüm elimden geldigince yorumlarınızı bekliyorum iyi veya kötü Ayakkabı Dünyası İndirim Afişi

http://i.imgur.com/9xgYL.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba arkadaslar ben grafik tasarımı ögrencisiyimm.aklıma geçenlerde boyle bi fikir geldi bende tasarıma döktüm elimden geldigince yorumlarınızı bekliyorum iyi veya kötü Ayakkabı Dünyası İndirim Afişi

http://i.imgur.com/9xgYL.jpg

öncelikle fikir size mi ait ? mesaj ve görsel bütünlük içinde başarılı geldi bana
Bu mesajdan alıntı yap

aprilrain

Alt 15-02-2011 #3
evet bana ait ama benzeri varmı bilememm Ayakkabı Dünyası İndirim Afişi reklam kampanyası afişi ödevim vardı düsünürken oyle aklıma geldi bianda ödev olarak bunu teslim etmesemde yinede yapmak istedimm bu arada çikolatadan ayakkabı yapamadıgımdan görseli hazır aldım. şeker bayramı için ayakkabı dünyasının indirim dönemi oldugunu farzettim bunu sloganla ve görselle uyum içinde birlestirmek istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 15-02-2011 #4
düşünce güzel ama iyi anlatılamamış. konsepti anlamam biraz zaman aldı. belki de sorun bendedir bilemiyorum ama çözünürlük çok kötü, türkçe karakter yok, kesim hataları var, vs. bu sadece taslaksa bunlar önemli değil ama dediğim gibi bence ''tatlı'' konseptini biraz daha vurgulamalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap

aprilrain

Alt 15-02-2011 #5
anladım tessekkür ederim ama sadece taslak tipografik hatalar filanda var yazıların yerlestirilmesini tekrar gözden geçirmem gerekk Ayakkabı Dünyası İndirim Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
dygsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dygsu

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2011 #6
Henüz öğrenciysen çok başarılı bir çalışma. Ama bence o çikolataları koymaktansa daha çikolatamsı bir doku verebilirsin ayakkabıya, fikir doğrudan senden çıkmaysa çok başarılı. Hepimiz her gün yeni bir şey öğreniyoruz. Sen de madem daha yolun başındasın daha çok geliştirirsin tekniğini. Ellerine sağlık. Ayakkabı Dünyası İndirim Afişi
Bu mesajdan alıntı yap

aprilrain

Alt 15-02-2011 #7
Henüz öğrenciysen çok başarılı bir çalışma. Ama bence o çikolataları koymaktansa daha çikolatamsı bir doku verebilirsin ayakkabıya, fikir doğrudan senden çıkmaysa çok başarılı. Hepimiz her gün yeni bir şey öğreniyoruz. Sen de madem daha yolun başındasın daha çok geliştirirsin tekniğini. Ellerine sağlık. Ayakkabı Dünyası İndirim Afişi
Tessekkürler Ayakkabı Dünyası İndirim Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
chroo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chroo

Öğrenci (Grafik) / Çorum

Alt 24-02-2011 #8
tebrikler başarılı bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
kubilay_oral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kubilay_oral

Öğrenci (Diğer) / Bolu

Alt 25-02-2011 #9
Fikir güzel ama afiş pek kaliteli gelmedi bana. Fikrini daha güzel anlatan bir afiş tasarımı yapabilirsin.

Tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap