Ayakkabı Firması İçin Kartvizit (Yorumlarınız Çok Önemli)

Kartvizit Tasarımları - Ayakkabı Firması İçin Kartvizit (Yorumlarınız Çok Önemli) Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ayakkabı firması için yaptığım kartvizit aşağıdadır. Özellikle iletişim kısmının yerleşimi konusunda zorluk çektim. Logoda bana ait. Logo'yu firma beğendi ama yinede eleştiri getirirseniz memnun olurum. Genel olarak ...

G_55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

G_55

Grafiker / Sakarya

Alt 27-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ayakkabı firması için yaptığım kartvizit aşağıdadır. Özellikle iletişim kısmının yerleşimi konusunda zorluk çektim. Logoda bana ait. Logo'yu firma beğendi ama yinede eleştiri getirirseniz memnun olurum. Genel olarak önerileriniz ve eleştirilerinizi söylerseniz beni çok mutlu ederseniz. Yol gösterici olacağınızdan eminim. Baskıya girmeden önce sizlere danışmak istedim.

İyi Çalışmalar, Saygılar...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logonuz kesinlikle çirkin değil, ancak ayakkabı firmasını yansıtmamış.
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2010 #3
evet logo pek temsili olmamış ayakkabı firması adına
siyahlı koyu birr fon içinde fotun ve logon zayıf kalmış. çarpıcı duramıyor. bold ya da stroke la kurtarılabilir ve ya kırmızı yerine daha ortaya çıkaracak bir renk seçilebilirmiş.

adres bölümü alt kısım hoş görünüyor fakat hizalamada problem var. ortalamanız lazım. 2 köşe eşit görünmüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 27-01-2010 #4
amaca uygun kabul edilir bir kart... logo uygun olmasa da bunun bir ayakkabıcı kartı olduğunu tasarım anlatabilmiş... Müşteriyi logo konusunda ikna etmeyi deneyebilirsiniz.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 27-01-2010 #5
Müşteriyi logo konusunda ikna etmeyi deneyebilirsiniz.
Zaten beğenmişler logoyu. Ayakkabı Firması İçin Kartvizit (Yorumlarınız Çok Önemli)

Kartivizit olarak benim hoşuma gitti.
Logo konusunda arkadaşlarla hem fikirim, ama bir yerde sende haklı sayılırsın logo aceleye gelmez.
Ama sen müşteriye beğendirdiysen birşeyler doğru gidiyor demektir. Başarılar dilerim... Ayakkabı Firması İçin Kartvizit (Yorumlarınız Çok Önemli)
Bu mesajdan alıntı yap
phtgrapher isimli Üye şimdilik offline konumundadır

phtgrapher

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 27-01-2010 #6
arkadasllar indesing te bir problemin var fotograflar istedigim boyutlarda olmuyor ve pixellesme yapiyor sayfaya oturttugum zaman yardimci olursaniz cok iyi olucak
Bu mesajdan alıntı yap
G_55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

G_55

Grafiker / Sakarya

Alt 27-01-2010 #7
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, bu tasarıma birde vektörel bir ayakkabı silüeti koyacağım. logo konusunuda deneyeceğim, genel olarak iletişim kısmının hizamalası konusunda önerileriniz varmıdır. iletişim kısmının üstüne bir çizgi çekip ayırsammı acaba isim ve logodan. tekrar teşekkürler yorumlarınız için. iyi çalışmalar, saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
kalender123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalender123

Öğrenci (Diğer) / Karabük

Alt 27-01-2010 #8
arka plan koyu kaçmış
Bu mesajdan alıntı yap
elf_turfan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elf_turfan(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2010 #9
ayakkabı firmaları için nakış desen tasarımları yapıyorum emin ol ki bu yazı zenne için çok uygun... tebrikler çalışmalarının devamını dilerim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kartvizit ayakkabı