Ayaklı Fikir Adamı.. - İstanbul

İş Arayan İlanları - Ayaklı Fikir Adamı.. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Ayaklı Fikir Adamı.. Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Corel Draw Başta Olmak üzere (çokiyi), photoshop(çok iyi), illüstrator(orta), indesing (başlangıç), freehand(orta) kullanıyorum. İş deneyimi ve içeriği: ...

bycapkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bycapkin

Grafiker / Bolu

Alt 30-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ayaklı Fikir Adamı..

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel Draw Başta Olmak üzere (çokiyi), photoshop(çok iyi), illüstrator(orta), indesing (başlangıç), freehand(orta) kullanıyorum.

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Matbaa, Ajans, Dijital Baskı Merkezleri, Açık hava reklamcılığı deneyimim mevcut.
A.İ.B.Ü. Grafik Tasarım Mezunuyum.
Ayrıca Fotoğrafçıyım. Ürün fotoğrafları çekebilirim.
Bilgisayar'a olan ilgi ve alakam beni bu yolda kısa zamanda geliştirdi. Müşterinin ne istediğini bilen/kendini müşterinin yerine koyan bir grafiker ilkesinde işimi zevkle yapıyorum.
- Keyifli bir ortamda çalışacağım bir şirket yada fikir fabrikası arıyorum 25' personel üzeri çalıştıran firmalar ön tercihimdir.
Sonuç olarak biz bir GRAFİKERİZ!
Bilgimizi Pazarlıyoruz.
Teşekkürler..

Öncelikle İstanbul ve Ankara illerinde çalışmak istiyorum.

E-posta:

Telefon: 0532 167 48 16
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Ayaklı Fikir Adamı.. - İstanbulAyaklı Fikir Adamı.. - İstanbulAyaklı Fikir Adamı.. - İstanbulAyaklı Fikir Adamı.. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap