Ayçiçeği yumurta logo çalışması

Deneme Çalışmalar - Ayçiçeği yumurta logo çalışması ...

hubeyb_aydin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hubeyb_aydin

Matbaacı / Kocaeli

Alt 24-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu konuda daha yeniyim heyacanımı mazur görün hepinize kolay gelsin

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

umut_39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umut_39

Webmaster / Kırklareli

Alt 24-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eh.. yumurta olarak yaptıgın yapraklar çok büyük. göze batıor bide acayip gözünü alıyor insanın bu logo.. göz yoruyor bide sarı olunca..biraz daha üzerinde çalış istersen.k.gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

hubeyb_aydin

Matbaacı / Kocaeli

Alt 24-06-2009 #3
umut_39 anlayılan ben ne yapsam siz beğenmiyeceksiniz onun için siz biraz kendi işlerinizle uğraşsanız diyorum arkadaşım kişinin yaptığı iş aynasıdır her şeyi eleştiren insanlar kendilerindeki eksikliği göremezler
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2009 #4
202 Adet Psd | Logo Örnekleri
lovies arkadaşımızın açtığı bir konudur. Lütfen bir göz atın. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

hubeyb_aydin

Matbaacı / Kocaeli

yönlendirme

Alt 24-06-2009 #5
arkadaşlar önüne gelen bir şey yapmamı söylüyor yok onu oku yok bu bir yere konu açmış ona bak bu nasıl bir paylaşım yeridirki böyle ben çalışmalarımın ii olduğunu öne sürmüyorum kendimi geliştirmek istiyorum evet onlardanda örnek almak lazım ama kendimi görmek istiyorum basamak basamak giderek bir yerlere gelmek istiyorum hepinize kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2009 #6
umut_39 anlayılan ben ne yapsam siz beğenmiyeceksiniz onun için siz biraz kendi işlerinizle uğraşsanız diyorum arkadaşım kişinin yaptığı iş aynasıdır her şeyi eleştiren insanlar kendilerindeki eksikliği göremezler

Bizim kendi işlerimiz ile uğraşmamızı istiyor iseniz size nasıl hangi konud yardımcı olmamızı bekliyorsunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2009 #7
arkadaşlar önüne gelen bir şey yapmamı söylüyor yok onu oku yok bu bir yere konu açmış ona bak bu nasıl bir paylaşım yeridirki böyle ben çalışmalarımın ii olduğunu öne sürmüyorum kendimi geliştirmek istiyorum evet onlardanda örnek almak lazım ama kendimi görmek istiyorum basamak basamak giderek bir yerlere gelmek istiyorum hepinize kolay gelsin
işin basamakları zaten bunlar hubeyb_Aydın! siz başarılı işler çıkaramıyorsunuz. Çünkü yenisiniz ve bu konular hakkında bir bilgi birikimine sahip değilsiniz. Yapılan örneklere göz atın dememizin sebebi hatalarınızı, eksiklerinizi görün kendi notunuzu kendinizin verin diyedir. Bu şekilde yapılan çalışmalara bakarak, zamanla düzeleceğinize eminim. Ama bunun yolu bu. Bizim fikirlerimize önem veriyorsanız şikayet etmek yerine uygulayın..
Bu mesajdan alıntı yap

hubeyb_aydin

Matbaacı / Kocaeli

aldırma Gönül aldırma

Alt 24-06-2009 #8
ben başka bir arkadaşa bir şey söylüyorum biliyorumki oda benim gibi yeni olumlu eleştirilerde bulunacağına ha bire hata bulmaya çalışıyorbirde bakıyorum bir başka arkadaş onun avukatloğını yapıyor bu nasıl iştir ya özellikle belirtmişim kime söylediğimi diğer arkadaşlar niye üzerlerine alınıyor.çalışma ile ilgili yorum yapan fikir veren yok milletin canı sıkılıyor galiba farklı şeyler arıyorlar neyse en azından bizim gibiler varki canları sıkılmıyor. kimse kimsenin patronu değil ben paylaşırım eleştirilir ama başka bir arkadaş hakkında söylediklerimi kimse üzerine alınmasın şu çalışmaya bi tane doğru dürüst yorum yapan yok bizde günah keçisi oldukya artık ağzımızla logo tutsak yaranamayız galiba neyse arkadaşlar ben çalışma yapmaya devam edecem kusuruma bakmayın artık bide herkes kendini bilir kişi ilan etmesin burda bu işin ustaları belli zaten her yönüyle herkes yerini bilsin bulunduğu seviyenin yorumunu yapsın yukarıdan sallamasın hepinize kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
umut_39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umut_39

Webmaster / Kırklareli

Alt 24-06-2009 #9
ben başka bir arkadaşa bir şey söylüyorum biliyorumki oda benim gibi yeni olumlu eleştirilerde bulunacağına ha bire hata bulmaya çalışıyorbirde bakıyorum bir başka arkadaş onun avukatloğını yapıyor bu nasıl iştir ya özellikle belirtmişim kime söylediğimi diğer arkadaşlar niye üzerlerine alınıyor.çalışma ile ilgili yorum yapan fikir veren yok milletin canı sıkılıyor galiba farklı şeyler arıyorlar neyse en azından bizim gibiler varki canları sıkılmıyor. kimse kimsenin patronu değil ben paylaşırım eleştirilir ama başka bir arkadaş hakkında söylediklerimi kimse üzerine alınmasın şu çalışmaya bi tane doğru dürüst yorum yapan yok bizde günah keçisi oldukya artık ağzımızla logo tutsak yaranamayız galiba neyse arkadaşlar ben çalışma yapmaya devam edecem kusuruma bakmayın artık bide herkes kendini bilir kişi ilan etmesin burda bu işin ustaları belli zaten her yönüyle herkes yerini bilsin bulunduğu seviyenin yorumunu yapsın yukarıdan sallamasın hepinize kolay gelsin.
ben kimseden avukatlık beklemiyorum , görünen köy klavuz istemez , ben kendi tasarılarıma olumlu olumsuz ne yorum yapılırsa teşekkür edip kendi çapımda değerlendiriyorum.. senin yaptıgın ise dogruyu kabullenmeyip işi inat boyutuna sürüklemek .. olmamış bir logoya oo bravo diyememki.. dersem haksızlık olur ... çünkü gelişmek istiyorsan eleştirileri ve yorumları dikkate alıp değerlendirmelisin..basamakları tek tek çık istersen 3 er 5 er deneme düşersin.. Ayçiçeği yumurta logo çalışması k.gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
mete meral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mete meral

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2009 #10
öncelikle eleştiriliceksin tabiki sonra eleştirileri algılayacaksın sonra eleştirilen yerleri düzelticeksin ve bakıcaksın görüceksin eğer beğenmezsen yaptığını koyarsıın dersin snin görüntün bu dersin..
madem bilmiyosun önce bilenlerin eleştirilerini dinliceksin sonra basamaklara çıkmayı zıplamayı öğrenceksin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları