aydın eğitim aracları

Logo Tasarımları - aydın eğitim aracları ...

aydın eğitim aracları
emre8586 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre8586

Grafiker / İstanbul

aydın eğitim aracları

Alt 17-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

aydın eğitim aracları
aydın eğitim aracları

SİZCE HANGİSİ ARKADAŞLAR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emre8586

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar neden yorumlarınızı esirgiyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
sentelay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentelay

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2009 #3
2-11-ve 12 çok karışık ve göz yorucu, 9 numarada yazılar iç içe geçmiş, 5 numaradan ise alaka kuramadım, 4 ve 6 numara üzernde yoğunlaşabilirsin eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
mavisakalcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavisakalcik

Webmaster / Balıkesir

Alt 17-03-2009 #4
11 numara güzel nedeni ise karış fln olduğu belirtmişler bence logo di,kkt cekmesi ve akılda kalıcı olması lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 17-03-2009 #5
Bu kadar çok logo yapman hem müşteriyi bizi sıkar.. Ayrıca fabrika gibi üretmeye devam edersen yakında tasarım gücünü kaybeder seri işler çıkarmaya başlarısın ve template sitesi gibi olursun..

1 ve 5 numara fena değil ama uygulama (baskı) kısmını düşünerek geçiş kullanmadan olabilidiğince sade renkler kullanmalısın.
Bu mesajdan alıntı yap

emre8586

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2009 #6
Yorumlarınız için teşekkürler dikkate alıcam
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2009 #7
bence 6 numara olabildiği kadar sade ve şık duruyor diğerleri konudan da uzaklaşmış ancak 6 numara konu ilede alakalı tabi A harfini T cetveli veya gönye ye biraz olsun benzetirsen direk kullanmadan ancak şu hali bile yeterli iken bence daha iyi sonuç alırsın kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2009 #8
bır kac çalısmanda hata var harfler iç içe girmis o kadar cok calısma varkı hangısıne ne yorum yapacagımı sasırdım ama logoların bır kacı ıcon gıbı duruyor ve ayrıca kullandıgınız renk gecısleri bskı asamasında sorun yaratacaktır başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
grf06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grf06

Grafiker / Ankara

Alt 18-03-2009 #9
Arkadaşım hepsi birbirinden güzel olmuş..Gerçekten eline ve yüreğine sağlık..Ama bence konuyu çağrıştırma adına 10 bence daha hoş duruyor..Bunun yanında 1,6 ve 8 bana daha güzel geldi..Tabii karar senin..Ayrıca daha işin başında biri olarak bu logoları yaparken coreli mi, Illustrator mi kullandın ayrıca merak ettim..Hakikaten güzel olmuş..Çalışmalarında başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
baran_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baran_34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-03-2009 #10
Emre hocam öncelikle emeğine sağlık logolarımızın hepsi birbirinden güzel olmuş. İnternette firmamız hakkında neler var diye gezinirken tesadüfen buldum bu siteyi. Logo tasarlarken dikkat etmeni istediğim bir husus olacak senden. Bu logolar kartvizitlerimizin dışında ileride kurumsal kimliğimizin simgesi olacak ve üretmiş olduğumuz sıraların ön tarafında saca yazılmış olarak yer alacaktır. Bu yüzden Eğer başka çalışmaların olmayacaksa 8 numara güzel olmuş. Levent BAĞCI
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları