aydınger yazıcı

Corel Draw - aydınger yazıcı ...

aydınger yazıcı
serak2002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serak2002

Grafiker / Muğla

aydınger yazıcı

Alt 20-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kendi çapımda bir matbaacıyım ama bir sorunum var coreldraw11 kullanıyoruz. 90 gr aydınger kullanıyoruz. zemibli işlerde yazıcı iyi sonuç vermiyor önerebileceğiniz bir yazıcı modeli varmı HP5200 var elimizde
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sorununuz yazıcıdan ziyade kullandığınız tonerle de ilgili olabilir. Doldurma toner kullanıyorsanız bazı toner tozlarının opaklığı düşük oluyor.

Tiner gibi toner yoğunlaştırıcı maddeler işe yaramıyorsa Buradaki gibi Toner yoğunlaştırıcı spreyleri deneyebilirsiniz. Matbaa malzemesi satan yerlerden 10 ytl civarında temin edebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 20-03-2008 #3
aydınger spreyide işe yaramıyor maalesef %100 verim alınmıyor, zaten çok zeminli işleri film çıkış alın. yazıcı önerin diyorsanız yeni aldığımız a4 hp P2015 ten memnunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
serak2002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serak2002

Grafiker / Muğla

Alt 20-03-2008 #4
işletim sistemi çok önemli ama tiner bazı yazıcılarla alınan aydıngerleri koyulaştırmıyor. orjinal tonerleri kullansakta olmuyor. 600dpi olan yazıcı ayarını fastrest1200 yapınca biraz iyi sonuç versede matbaadakai baskı yapan arkadaşların işini görmüyor. tıkandım!
Bu mesajdan alıntı yap
shadowcold isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shadowcold

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-03-2008 #5
selam, hp 1300 den memnunuz hiç bir şikayetimiz yok özellikle 90 gr. aydınger kullanıyoruz.
sadece tramlı işleri filme gönderiyoruz.
saygılar,
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-03-2008 #6
aydınger spreyide işe yaramıyor maalesef %100 verim alınmıyor, zaten çok zeminli işleri film çıkış alın. yazıcı önerin diyorsanız yeni aldığımız a4 hp P2015 ten memnunuz.

Kesinlikle Katılıyorum Bende Cok ugrastim hp 1200 vardi
p2015 aldım kurtuldum aydınger yazıcı

Ama tavsiyem 80/85 gr aydinger kullanmanizdir. Bi de yaziciyi sabah actiginizda direk aydingere cikti almayınız tavsiyemdir. Oncelikle sifirlama tusuna basip sınam sayfasi yazdirin ondan sonra aydinger verin ..
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 21-03-2008 #7
Kesinlikle Katılıyorum Bende Cok ugrastim hp 1200 vardi
p2015 aldım kurtuldum aydınger yazıcı

Ama tavsiyem 80/85 gr aydinger kullanmanizdir. Bi de yaziciyi sabah actiginizda direk aydingere cikti almayınız tavsiyemdir. Oncelikle sifirlama tusuna basip sınam sayfasi yazdirin ondan sonra aydinger verin ..
Bana göre yanlışsınız. Eğer toneri doldurarak kullanıyorsanız tonerinizi matbaaya uygun toner yani spreyler ile kararmaya uygun toner doldurtunuz. Orjinal tonerlerde bazen kararma için sorun çıkartıyor ama aydınger spreyi % 100 kesin sonuç. Bence yazıcınızı değiştirmeyin toner araştırması yapın.
Bu mesajdan alıntı yap
MehLika isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehLika

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2008 #8
Aydınger yerine asetat'a çıkış alabilirsiniz. Aydıngerden daha koyu çıkıyor ve aydınger kadar esneme yapmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
atacellat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atacellat

Matbaacı / İstanbul

Alt 18-07-2009 #9
ya bende ML3051N samsung marka yazıcı aldım ama tonerini karartamıyorum bana yardımcı olabilecek bi arkadas varmı aydınger yazıcı toneri içindeki orjinal toner çıkışlarda sorun yok fakat tonerde bi sorunmu var kullandıgım sprey eski yazıcımın tonerini karartıyordu fakat bunu karartmıyor zor duruma düştüm arkadaşlaraydınger yazıcı
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aydnger, yazc