aydınlar fotoğrafçılık

Logo Tasarımları - aydınlar fotoğrafçılık ...

aydınlar fotoğrafçılık
kingdesigner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kingdesigner

Fotoğrafçı / Kocaeli

aydınlar fotoğrafçılık

Alt 02-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

aydınlar fotoğrafçılık umarım biraz ilerleme vardır:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 02-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Halkalardaki Bevel efeğini kaldırıp AYDINLAR fontunu değişirseniz bence bir adım daha ileri gidersiniz....Ek olarak siyahın yanına bir renk daha ekleyin derim...Kolay gelsin...İyi bayramlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #3
logonun halka simgesi parca parca olmamıs, alltakı font fotorafcılıkla alakalı bı font degıl , aydınlar yazısıda dafont tan bır font ve sadece stoke verılmıs ve uyumsuzluk ıcınde yuzuyor daha cok calısmak gerekır...
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #4
arkadaşların da belirttiği gibi daha fazla uğraş gerekecek, tavsiyeler dersen, incelemek, incelemek, incelemek, en azından şimdilik sadeliğe önem vermek.. bol efekt karmaşayı getiriyor aynı zamanda, font seçimleri de daha güzel olabilir kanısındayım, renkte canlılık katacaktır.

kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 02-10-2008 #5
karısık bir çalışma.net degil.ki fotografcılık için de pek uygun degil.daha net sade ve şık bir çalışma olabilir.kolay gelsin.yani fazla süslü demek istedim kısaca aydınlar fotoğrafçılık
Bu mesajdan alıntı yap
freediz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freediz

Grafiker / Bursa

Alt 03-10-2008 #6
yazı karakteri bana anaokulunu çağrıştırıyor. Birde logonuzdaki efektleri kaldırıp vektör olarak çalışırsanız daha sağlıklı olur. Emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 03-10-2008 #7
karmaşa okunabilirliğin önünde aydınlar fontu ve üzerindeki efeklerle boğulmuş, tek renk yerine alternatif düşünmelisin arkadaki halkalar kullanılmayıp renk katarsan daha sade ve etkili olur kanısındayım eline sağlıkaydınlar fotoğrafçılık
Bu mesajdan alıntı yap
aysgl_678 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl_678

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #8
okunurluğu çok zor. fotograf kurumuna giden yazı fontu değil ve çok fazla efekt vermişsin. bol bol araştırma yapmalısın. ne kadar araştırma yaparsan o kadar ii senin için.
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #9
Daha sade bir logo ile amacına ulaşabilirsin. Arkadaşların yorumlarına katılıyorum ayrıca alt kısımdaki yazı fotogkafçılık olarak okunuyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 03-10-2008 #10
renkler, fontlar, konsept üzerinde tekrar çalışmalısın. kısacası bu çalışmadan devam edeceğine yeni bir çalışma yap derim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aydinlar, aydınlar, digital, fotoğrafçilik, fotoğrafçılık, yeni