Aylık çıkan bir derginin ilk kapağı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Aylık çıkan bir derginin ilk kapağı Sponsorlu Bağlantılar aylık dergi için kapak tasarımım henüz dergi hazırlık aşamasında yorum ve önerilerinizi bekliyorum neler yapılabilir?...

fatihtemel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihtemel

Grafiker / Konya

Alt 23-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

aylık dergi için kapak tasarımım
henüz dergi hazırlık aşamasında yorum ve önerilerinizi bekliyorum neler yapılabilir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

napiim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

napiim

Webmaster / İstanbul

Alt 23-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emonun arkasına izmirde kalabalık bir caddede çekilmiş güzel bir fotoğraf olabilir. Birde seçim yaklaşıyor yazısı altındaki mavilik kalkarsa güzel olur onun yerine opacity düşürülmüş boş beyaz bir çizgi olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
yarenay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yarenay

Grafiker / İzmir

Alt 23-12-2008 #3
bi dergi için kapak çok boş kalmış. belki yazıları biraz daha büyütebilir ya da dergide bulanan haberlerden birkaç başlık atabilirsin. zeminler çok göze batıyor. herhangi bi yerde görsem çok da dikkatimi çekmez diye düşünüyorum. sonuçta dergiyi sattıracak olan kapaktır. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Serhat Tunceli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Serhat Tunceli

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-12-2008 #4
Bence alttaki mavi zemin kalksa daha iyi olur. Üsteki gri renk zemin için iyi.
Bu mesajdan alıntı yap
Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2008 #5
Zemin'deki renklerden birini kaldır bence ben $imdiye kadar iki zeminli dergi kapağı görmedim hiç Aylık çıkan bir derginin ilk kapağı "EVET" yazısındada base font'unu kullan bence daha hoş durur hiç mühür gibi durmamış
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aylik, ayliok, bir, cikan, derginin, ilk, kapagi