Aylık dergimiz, katalog, broşür tasarımları için Ajans'a grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Aylık dergimiz, katalog, broşür tasarımları için Ajans'a grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Aylık dergimiz, katalog, broşür tasarımları için Ajans'a grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: - Aylık dergimizin yanısıra, katalog, broşür vs. tasarımları ...

coogle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coogle

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aylık dergimiz, katalog, broşür tasarımları için Ajans'a grafiker

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: - Aylık dergimizin yanısıra, katalog, broşür vs. tasarımları yapabilecek,
- Gelişmeye yatkın,
- Yardımcı - Stajyer Grafiker
- Ağırlıklı olarak Freehand ve Photoshop, Indesing kullanılmaktadır.
- Ofisimiz Avrupa Yakası Zincirlikuyu'dadır, bayan olması tercih sebebidir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Aylık dergimiz, katalog, broşür tasarımları için Ajans'a grafiker - İstanbul - Aylık dergimiz, katalog, broşür tasarımları için Ajans'a grafiker - İstanbul ya da Aylık dergimiz, katalog, broşür tasarımları için Ajans'a grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Aylık dergimiz, katalog, broşür tasarımları için Ajans'a grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Aylık dergimiz, katalog, broşür tasarımları için Ajans'a grafiker - İstanbul | Aylık dergimiz, katalog, broşür tasarımları için Ajans'a grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2011 #3
Bay eleman düşünürseniz.. İlanınızla ilgileniyorum..email adresim. *********
demirel1281 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirel1281

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-04-2011 #4
bay eleman isterseniz ********* bilge adam dan çıkışlıyım
toolss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toolss

Alt 04-06-2011 #5
üniversitede basım yayın bölümünde okuyorum 1 sınıfım. 1 ay yaz stajım var. photoshop illustator ve birazda indesign gördüm. bay eleman düşünürseniz bana ********* adresinden ulaşabilirsiniz.
sema1981 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sema1981

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-06-2011 #6
Size cv mi göndermeyi denedim ama e posta adresiniz hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim...
hlall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hlall

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2011 #7
ünv 2.sınıf öğrencisiyim. indesign photoshop ve illüstratör kullanıyorum freehand i orta derecede biliyorum ilgilenirseniz sevinirim. *********
DominiSantos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DominiSantos

Alt 14-06-2011 #8
Okul dergisinde yardımcı grafıkerlık yaptım. deneyim ve tecrubem pek var sayılmaz ama fırsat verirseniz sevinirim.