Aylık sabit maaş ile Freelance olarak web tasarımı yapacak eleman aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Aylık sabit maaş ile Freelance olarak web tasarımı yapacak eleman aranıyor - Türkiye Geneli ...

Aylık sabit maaş ile Freelance olarak web tasarımı yapacak eleman aranıyor - Türkiye Geneli
Adimadim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Adimadim

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda ayrıntılarını belirtmiş olduğumuz ilanımız sonuçlanmıştır.
Bu vesile ile tum Grafikerler.net çalışanlarına ve kullanıcılarına Teşekkur ederiz.
Aylık sabit maaş ile Freelance olarak web tasarımı yapacak eleman aranıyor

Program/Seviye: Html ve Worldpress e hakim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yenilenen teknolojiyi takip edip evden serbest çalışacak,
Sorumluluk sahibi
Çalışma arkadaşı.
İlgilenen adayların portföy bilgileri ve ücret beklentilerini belirtip mail ile başvurması rica olunur.
(Fotoğraflı öz geçmişler tercih sebebidir.)

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Aylık sabit maaş ile Freelance olarak web tasarımı yapacak eleman aranıyor - Türkiye GeneliAylık sabit maaş ile Freelance olarak web tasarımı yapacak eleman aranıyor - Türkiye GeneliAylık sabit maaş ile Freelance olarak web tasarımı yapacak eleman aranıyor - Türkiye GeneliAylık sabit maaş ile Freelance olarak web tasarımı yapacak eleman aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Adimadim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Adimadim

Hiç Biri / İstanbul

İlanımız sonuçlanmıştır.

Alt 12-07-2016 #3
Yukarıda ayrıntılarını belirtmiş olduğumuz ilanımız sonuçlanmıştır.
Bu vesile ile tum Grafikerler.net çalışanlarına ve kullanıcılarına Teşekkur ederiz.