Aylık sektörel dergide,tam zamanlı çalışacak grafiker aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Aylık sektörel dergide,tam zamanlı çalışacak grafiker aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Aylık sektörel dergide,tam zamanlı çalışacak grafiker aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: photoshop çok iyi olmalı ilan tasarımları için dergi dizgisi için indesign çok iyi olmalı Çalışma Şartları: ...

sektorel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sektorel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aylık sektörel dergide,tam zamanlı çalışacak grafiker aranıyor

Program/Seviye: photoshop çok iyi olmalı ilan tasarımları için
dergi dizgisi için indesign çok iyi olmalı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 12-14 forma arası aylık sektörel dergimizi,baskı aşamasına kadar takip edebilecek,grafiker arıyoruz.
iş başından itibaren sigorta-yemek ve performansa bağlı olarak 1000-1500 tl aralığında maaş verebiliriz..uzun soluklu düşünen,gerçekten ihtiyaç sahibi arkadaşları bekliyoruz... iş yerimiz perpadadır,çalışma saatlerimiz 9-18

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Aylık sektörel dergide,tam zamanlı çalışacak grafiker aranıyor - İstanbul - Aylık sektörel dergide,tam zamanlı çalışacak grafiker aranıyor - İstanbul ya da Aylık sektörel dergide,tam zamanlı çalışacak grafiker aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Aylık sektörel dergide,tam zamanlı çalışacak grafiker aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tarkanozdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarkanozdemir

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2012 #3
serdar bey,
mailinize cv'mi gönderdim... bilgilerinize
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2012 #4
mail attım bilginize
Karax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karax

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2012 #5
Sektörel dergiler Konusunda Oldukça Tecrübeliyim Tasarım yönüm oldukça iyi perpaya yakın oturuyorum freelance düşünürseniz makul bir fiyata çalışabiliriz.