Aynı anda iki dosya açma

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Aynı anda iki dosya açma Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar, öncelikle forumda emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Yeni üye oldum sayılır ve bu ilk mesajım. Maalesef bilgim az olduğu için ilk mesajım soru şeklinde. Soruma gelirsek, ben ...

Aynı anda iki dosya açma
bitkici1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bitkici1

Hiç Biri / İstanbul

Aynı anda iki dosya açma

Alt 28-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, öncelikle forumda emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Yeni üye oldum sayılır ve bu ilk mesajım. Maalesef bilgim az olduğu için ilk mesajım soru şeklinde.

Soruma gelirsek, ben corelde bir dosya açtığım sırada aynı anda başka bir dosya açmaya kalktığımda eski dosya gözükmüyor. Kapanıyor mu bilmiyorum. Görev çubuğunda tek corlel imgesi oluyor. Bu tarz programlarda fazla dosya açtığınızda sayfalar olmalı veya aynı anda birden fazla bağımsız dosya olmalı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar, öncelikle forumda emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Yeni üye oldum sayılır ve bu ilk mesajım. Maalesef bilgim az olduğu için ilk mesajım soru şeklinde.

Soruma gelirsek, ben corelde bir dosya açtığım sırada aynı anda başka bir dosya açmaya kalktığımda eski dosya gözükmüyor. Kapanıyor mu bilmiyorum. Görev çubuğunda tek corlel imgesi oluyor. Bu tarz programlarda fazla dosya açtığınızda sayfalar olmalı veya aynı anda birden fazla bağımsız dosya olmalı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Aramıza hoş geldiniz;
Üst barda Windows sekmesinde aktif CorelDRAW programında açtığınız ve halen açık olan çalışma dosyalarınızı görebilirsiniz.

İyi forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap
bitkici1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bitkici1

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-03-2012 #3
Hoş bulduk. Evet bu şekilde dosyaları buldum, aynı zamanda aynı dosyadan bir tane daha açabiliyormuşuz. Çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-03-2012 #4
Küçük bir ekleme sayfalar arası dolaşım kısayolu ctrl+Tab ...
Bu mesajdan alıntı yap
anselmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anselmus

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-03-2012 #5
Hoş bulduk. Evet bu şekilde dosyaları buldum, aynı zamanda aynı dosyadan bir tane daha açabiliyormuşuz. Çok teşekkürler.
Aynı dosyayı başka bir adla kaydedip açabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap