ayni urun baska renk

Ambalaj Tasarımı - ayni urun baska renk ...

ayni urun baska renk
rekouno isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rekouno

Hiç Biri / Bingöl

ayni urun baska renk

Alt 16-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ayni urun baska renk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence bunun için farklı konu açmanıza gerek yok ilk açtığınız konuya ekleyebilirdiniz çalışmayı.

Aynı ürün farklı renk demişsiniz fakat eskisi ile nasıl bağlantı kurulacak öncekini görmeyip de sadece bu görseli görenler nasıl bir yorum yapacak?

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

rekouno

Hiç Biri / Bingöl

Alt 16-05-2011 #3
peki bu nasil diyeyim o zaman
Bu mesajdan alıntı yap

rekouno

Hiç Biri / Bingöl

Alt 16-05-2011 #4
bir de size soyle diyeyim ben henuz basladim serce oldugum bu alanda siz kartallarla yarismiyorum sadece kendimi gelistirmek istiyorum му biraz yapici elestiri bekliyorum saygilar
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-05-2011 #5
Ben zaten çalışmanıza eleştiri yapmadım iki ayrı konu açmışsınız aynı konu içinde iki farklı görseli de yayınlarsanız sizin için daha faydalı olur en azından sorunuzun cevabını alırsınız hangisi olsun anlamında, sizin iyiliğiniz için söylemiştim ama yine her zamanki olaya döndü iş eski yeni muhabbeti ve yalnış anlaşılma hemen ters tepki yapıyorsunuz, diyecek başka bir sözüm yok hayatta başarılar.

Bu arada iş ile alakalı değil, ama kartal olduğum kısmını bildiniz. ayni urun baska renkD

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap