Aytaş Bilişim Güvenlik Reklam

Logo Tasarımları - Aytaş Bilişim Güvenlik Reklam Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar benim hazırladığım logo ve şirketin kullandığı logo arasında seçim yapmak gerekse hangisini tavsiye edersiniz? Benim hazırladığımda Türkçe karakter düzeltmeleri yapılmadı henüz. Şirketin kullandığı; Benim hazırladığım;...

adams43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adams43

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar benim hazırladığım logo ve şirketin kullandığı logo arasında seçim yapmak gerekse hangisini tavsiye edersiniz?

Benim hazırladığımda Türkçe karakter düzeltmeleri yapılmadı henüz.

Şirketin kullandığı;

Benim hazırladığım;
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence ikisi de kötü seninkilerde sadece renk değişikliği var farklı bir karakter ve farklı bir tarz dene derim, yine de emek verilmiş eline sağlık.

Şu an kullanılan logoda hata var bilisim yerine bilişim olmalı böyle kullanıyorlarsa vay hallerine. Aytaş Bilişim Güvenlik Reklam

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

adams43

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-12-2011 #3
Doğru benimkilerde logo aynı. Sadece farklı zeminlerde nasıl gözükür diye denemeler var. Yoksa çizimde bir değişiklik yok. bilisim kelimesini de düzeltmişler...
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-12-2011 #4
Bence logoyu zeminden kurtar, birkaç farklı karakterde daha iyilerini yapabilirsin.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

adams43

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-12-2011 #5
Birde buna bakın isterseniz. . .

Bu mesajdan alıntı yap