Ayyıldız çalışmam

Afiş Tasarımı - Ayyıldız çalışmam ...

Ayyıldız çalışmam
atak06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atak06

Grafiker / Ankara

Ayyıldız çalışmam

Alt 15-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın; Bir duvar kağıdı çalışmam basit oldu ama görüşlerinizi bekliyorum...:kiss1:

Ayyıldız çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 15-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Değişik..Ama güzel..
Bu mesajdan alıntı yap

atak06

Grafiker / Ankara

Alt 17-06-2008 #3
Teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-06-2008 #4
Hocam Bayrak Evrim Geçirmiş Direk.. Alttaki Çizgilerin Yanına Mavi Şerit Girse Amerikan Bayragına Benzeyecek İyice.. Derin ve Tartısılmaya Açık Bi Çalışma..
Gölgeleme Olunca Ay Yıldız Bağımsız Oluyor Ama Ne Bileyim Hafif Yıpranmıs Bi Fon Olmus Daha Değişik Tamamlanılabilirdi.. İkisi de Aynı ve Beyaz Yerine Yogun Kırmızı, Bayrak Renklerini ve Duruşunu Bozmadan Fln. Kusura Bakma Ben de Zamanında Çok Türettim Ama Değişime Sokmamaya Çalştım..

Spor Takımı İçin fln Kullanılabilir Gibi Ama.. Eline Sağlık =>
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-06-2008 #5
fena değil, elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
efograf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 17-06-2008 #6
ay ve yıldızın içindeki çiziklere bakanlar belki bunu yaralara berelere çiziklerle kanlarla alınmış bi vatan olarak algılayabilir ben öyle düşündüm mesela ama bunu sadece bu vatanı bilen biri anlayabilir genelin anlayabiliceği türde bunu sembolize edebilirsin arkadaşın dedği gibi amerikan bayraklarındaki gibi çizgi türü kullanmışsın biraz değişiklik yapsan çok iyi olucak bu haliyle de çok hoş görünüor emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
burakosar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakosar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 17-06-2008 #7
hakıkaten değişik böyle seylerden fazla hoşlanmam fakat( yanı milli duygular içeren varelıklar üzerinde oynanmasından ) bu hosuma gitti elıne sağlık...

unutmadan bişey soeucam yav bu kıvrımı nasıl yapıyorsunuz yavv hakıkaten delı olucam lutfen yardımcı olun Ayyıldız çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

atak06

Grafiker / Ankara

Alt 17-06-2008 #8
görüşleriniz için teşekkür ederim ama ben hiç düşünmedim amerikan bayrağı gibi olur diye zaten çalışma farklı olsun alışılan çemberin dışında birşey olsun diye başladım bu çalışmaya...

burakosar kardeşim sayfa kıvırmayı edit--transform--warp özelliğinden yapabilirsin bu sitede photoshop derslerinde aratırsan bulursun daha detaylı anlatımını beğenmene sevindimAyyıldız çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-07-2008 #9
süper bnce eline saglık..........!!!!!!
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ayyıldız, çalışmam