Ayza Elektrik İçin Hazırladığım Kartvizit Çalışması

Kartvizit Tasarımları - Ayza Elektrik İçin Hazırladığım Kartvizit Çalışması ...

vdtkpln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vdtkpln

Öğrenci (Diğer) / Bitlis

Alt 25-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 25-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışman bana kalırsa olmamış. Neden kareli zemin kullandın bu adamın işi çizim vs. değilki elektrikçi o yüzden zemine daha uygun şekiller koy derim. Birde ismim ve numarayı 2 punto daha büyült ve bpşluğa al orda pek okunmuyor. Adresin puntosunuda 1 punto artır birde logoyla isimi büyükt biraz ve bir birine daha yakın kullan arası çok açılmış tekrar görmek isterim emeğine sağlık Ayza Elektrik İçin Hazırladığım Kartvizit Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-08-2012 #3
Firma ismi logoya yaklaşmalı ve şahıs ismi büyütülmeli geriye kalan kısım olmuş bence ...
Bu mesajdan alıntı yap

vdtkpln

Öğrenci (Diğer) / Bitlis

Alt 13-11-2012 #4
teşekkür ederim yorumlarınız için. Ayza Elektrik İçin Hazırladığım Kartvizit Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
emrekayack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrekayack(22)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-11-2012 #5
bence basdan düsünmelisin elektrik firması icin daha belirgin seyler bulmalısın yaptıklarınla firmanın adını belirtmelisin ilk baktıgımda bi müzik okulu vs gibi bir şey algıladım acele edilmiş ve özgün degil
Bu mesajdan alıntı yap

vdtkpln

Öğrenci (Diğer) / Bitlis

Alt 13-11-2012 #6
bence basdan düsünmelisin elektrik firması icin daha belirgin seyler bulmalısın yaptıklarınla firmanın adını belirtmelisin ilk baktıgımda bi müzik okulu vs gibi bir şey algıladım acele edilmiş ve özgün degil
teşekkür ederim değerlendirmeniz için. galiba haklısınız Ayza Elektrik İçin Hazırladığım Kartvizit Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap