Az corel Az ingilizce cevahir avm şişli bayan - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Az corel Az ingilizce cevahir avm şişli bayan - Türkiye Geneli ...

selim5051 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selim5051

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Az corel Az ingilizce cevahir avm şişli bayan

Program/Seviye: corel orta düzey

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Cevahir avm de hediyelik eşya standımızda çalışabilecek güleryüzlü orta düzeyde ingilizce bilgisine sahip bayan satış elemanı alınacaktır.Dolgun maaş.Bayan

E-posta:

Telefon: 0555 966 84 25
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Az corel Az ingilizce cevahir avm şişli bayan - Türkiye Geneli - Az corel Az ingilizce cevahir avm şişli bayan - Türkiye Geneli ya da Az corel Az ingilizce cevahir avm şişli bayan - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Az corel Az ingilizce cevahir avm şişli bayan - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Az corel Az ingilizce cevahir avm şişli bayan - Türkiye Geneli | Az corel Az ingilizce cevahir avm şişli bayan - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2010 #3
İş ilanınızla ilgilendiğimi belirtir en kısa zamanda görüşmeyi taleb ederim.
yaklaşık 3 yıllık matbaa bilgiim var. 4 yıllık tabelacıda grafiker olarak çalıştım. 1 yıldırda bir ajansta çalışıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
selim5051 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selim5051

Hiç Biri / İstanbul

bayan

Alt 16-03-2011 #4
ilanımızda bayan aradığımızı belirttik ama herhalde bir yanlışlık oldu...
ilginize teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap