Az zamanım kaldı lütfen yardım trabzon il özel idaresi

Logo Tasarımları - Az zamanım kaldı lütfen yardım trabzon il özel idaresi ...

serdalsahin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdalsahin61

Grafiker / Trabzon

Alt 11-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum yaparken içinde öneri de olursa çok makbule geçecek...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

1dunya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1dunya(43)

Eğitimci / İstanbul

Alt 11-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bunun bi öncesi varmı ?
yoksa sana tavsiyem dışa içe bi kontur at ve yazı alanını genişlet yazıyı küçült
t harfi de yanlış yerde bi simge ise o haritayı estetik bi görüntüye getirdikten sonra simgesel bi t oturtman olur..
bi dene istersen..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-05-2008 #3
haritayı bordo renkte yapabilirdin ve ve çembere ince bir kontur daha atabilirsin t harfinin
konturunun rengini de değiştirebilirsin mesela sarı olabilir yeşil olabilir veya kahverengi
Bu mesajdan alıntı yap
stronger_ht isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stronger_ht

Webmaster / İzmir

Alt 14-05-2008 #4
yazılara ve diğer objelere kabartma efekti verme, logolarda pek hoş durmuyor
bunun yanında çerçeveye kontur at, çerçeve içerisindeki yazıyı küçült ve eğer orada t ve haritanın olma zorunluluğu yoksa oraya başka birşey koy
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-05-2008 #5
yazı fontları çok büyük olmuş. Haritayı küçültebilirsin beyaz zeminden taşmış olması hoş görünmüyor. Yazının altındaki kontör fazla kalın gibi sanki çok fazla kontör kullanmışsın çalışmada azaltırsan daha estetik olur kanaatimce.İyi çalışmalar arkadaşım. Başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
serdalsahin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdalsahin61

Grafiker / Trabzon

Alt 15-05-2008 #6
Tüm yorumlar için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-05-2008 #7
kabartma ve gölgeler bence de pek hoş durmamış. ayrıca da açık mavi ve beyaz çok silik kalmış daha iddialı bir renk olabilir di. haritayı büyütüp T'nin altına almayı deneyebilirsin.. çok boşluk kalmış..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-05-2008 #8
Biraz basit bir logo olmuş. Logoya biraz daha özgünlük ve gösteriş katabilirdin...
Bu mesajdan alıntı yap
senol_g isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senol_g

Grafiker / Çanakkale

Alt 16-05-2008 #9
Merhaba.. Trabzon'la özdeşleşmiş bordo-mavi ikilemesini kullanabilirsin bence... Haritayı büyütüp dışarıya taşırabilirsin veya bindirebilirsin... Haritanın içindeki ilçeleri gösteren çizgileri ben olsam silerdim... Konturu biraz daha kalınlaştırıp yazıları büyütmeyi deneyebilirsin... T harfine başka bir çözüm bulmayı da düşünebilirsin... Kolay gelsin....
Bu mesajdan alıntı yap
sentezboyut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentezboyut(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2008 #10
Yazılardaki gölgeleri kaldırıp, bordo-mavi renkler kullanabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
idaresi, kaldı, lütfen, trabzon, yardım, zamanım, özel