Azda Olsa Wordpress Bilgisi Olan Grafiker Arkadaşlar Aranıyor. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Azda Olsa Wordpress Bilgisi Olan Grafiker Arkadaşlar Aranıyor. - Türkiye Geneli ...

web_bilgini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

web_bilgini

Webmaster / İstanbul

Alt 16-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Azda Olsa Wordpress Bilgisi Olan Grafiker Arkadaşlar Aranıyor.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yapmış olduğumuz sitelerdeki görselleri tasarlayabilecek düzeyde grafik bilgisi olan arkadaşlara ihtiyacımız bulunmaktadır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Azda Olsa Wordpress Bilgisi Olan Grafiker Arkadaşlar Aranıyor. - Türkiye Geneli - Azda Olsa Wordpress Bilgisi Olan Grafiker Arkadaşlar Aranıyor. - Türkiye Geneli ya da Azda Olsa Wordpress Bilgisi Olan Grafiker Arkadaşlar Aranıyor. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Azda Olsa Wordpress Bilgisi Olan Grafiker Arkadaşlar Aranıyor. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Azda Olsa Wordpress Bilgisi Olan Grafiker Arkadaşlar Aranıyor. - Türkiye Geneli | Azda Olsa Wordpress Bilgisi Olan Grafiker Arkadaşlar Aranıyor. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

web_bilgini

Webmaster / İstanbul

Alt 17-06-2011 #3
Başvurularını incelediğimiz arkadaşlardan uygun görülenler ile görüşmeler yapılmaktadır. İlan günceldir.

İlan sonlandığında buradan bilgi verilecektir.

Teşekkürler.
kolera40 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kolera40

Yrd. Grafiker / Kırşehir

Alt 17-06-2011 #4
mail hata verıyo zaten suan bunner ısıyle ılgılenıyorum wordpress ıcın elımdede alısmalarım var ama maıl attım hata verıyor
track3r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

track3r

Öğrenci (Grafik) / Ordu

Alt 22-06-2011 #5
Photoshop,İllustrator,Fireworks,İndesign vs. bütün grafik ve yazılım programlarına hakim freelance olarak çalışan ekibimizle sade ve şıklığı misyon edinmiş kurumsal çalışan yaratıcı, eğlenceli, zeki, planlı bir ekibiz. ********* adresinden online destek alabilirsiniz.
kolera40 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kolera40

Yrd. Grafiker / Kırşehir

Alt 22-06-2011 #6
merhaba neden maıllerınız hata verıyor anlamadım.ben zaten wordpress sıtelerıne bunner yapıyorum orneklerımı gonderıyorum ama hata verıyor.ararsanız sevınırım.
doriangray1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doriangray1907

Grafiker / Antalya

Alt 23-06-2011 #7
işinizle ilgileniyoruz. ben ve arkadaşlarım Photoshop, corel draw, illustrator, html, css ,flash ve indesign bilmekteyiz. *********
ghtalas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ghtalas

Grafiker / Ankara

Alt 24-06-2011 #8
tel numaram ********* ararsanız detaylı görüşme yapabiliriz....

web_bilgini

Webmaster / İstanbul

Alt 25-06-2011 #9
2 arkadaş ile anlaşma sağlanmıştır. İlan ile ilgilenen herkese sonsuz teşekkürler.

Kolaylıklar dilerim...