Azella Sonbahar Kampanya Kapak...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Azella Sonbahar Kampanya Kapak... ...

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 28-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:angel:değerli yorumlarınızı esirgemeyiniz...çalışma aşamasında fikirler tarafımca değerdirilecektir...:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kapaktaki resmin üst kismi nasil bilmiyorum, resim tam sayfa kullanilabilirmi daha mi güzel olur acaba, bu durumda kirmizidan sariya giden zemin özelligini kaybeder muhtemelen arka kapaga da müdahale etmen gerekir belki ozaman, islerimde en sevmedigim sey kroki burada da sevmedim ne yalan söyliim. aslinda beni dahatsiz eden sadece zemin oldu kroki ile birlikte, yesil daireler üzerine yazilan notlar yapraklar üzerine yazarak denenebilir nasil duracagini görmeden söylemek zor, ellerine saglik
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2008 #3
ortadaki yaprak görselini kaldırıp biraz daha küçük bir şekilde farklı bir yere taşıyabilirsiniz... kıvrılmış bir yaprak görseli belki daha iyi olabilir... krokinin iki ayrı renkteki bölgeye taşması yerine sadece beyaz alanda bırakılması daha uygun olacaktır düşüncesindeyim... A'dan Z'ye yazısındaki A 'dan arasındaki espası kapatmalısınız... hemen altındaki yazıda da Azella Ev Donatım Merkezi yazarken "Ev" i de büyük harfle başlatın...

ek olarak zemindeki diğer yaprakları silin... zaten yeteri kadar karışık bir alan...
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 28-08-2008 #4
güzel çalışma eline sağlık. arkada kullandıgın dairelerin atrafından yapraklar çıkarsan, dairelerin içindeki yazılar kenara fazla yanaşmış, birde bahar tadında kampanya yazısında daha creatif bir font kullan, yani daha estetik bir font kullan derim Azella Sonbahar Kampanya Kapak... emeğine sağlık devam bu şekilde uçmaya...
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 28-08-2008 #5
arkadaşlar hepinize teker teker teşekkür ederim...uyarılarınızı mutlaka dikkate alıcam...

burhandmr: krokileri bende sevmiyorum aslında ama mecburum koymaya...hemde böyle büyük bi şekilde...sağol...
Bu mesajdan alıntı yap
bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 28-08-2008 #6
krokinin arkasında bulunan beyaz zemin sanki uyumu bozmuş gibi..
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2008 #7
arkadaşlar hepinize teker teker teşekkür ederim...uyarılarınızı mutlaka dikkate alıcam...

burhandmr: krokileri bende sevmiyorum aslında ama mecburum koymaya...hemde böyle büyük bi şekilde...sağol...
bazi seyler elimizde degil ben koyma demedim zaten, müsteri isteyince yapacak bisey kalmiyo
Bu mesajdan alıntı yap
by_kanarya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_kanarya

Grafiker / Konya

Alt 29-08-2008 #8
çalışma güzel olmuş ama şu yuvarlak ların içindekileri birazdaha ön plana çıkarman lazım çünkü ora emaneten konmuş gibi duruyor kalanı bence güzel
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 30-08-2008 #9

buda diğer çalışma...:rofl::rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2008 #10

buda diğer çalışma...:rofl::rofl::rofl:
siyah siyah siyah Azella Sonbahar Kampanya Kapak... :angel: olmuş emeğine sağlık arkadasım Azella Sonbahar Kampanya Kapak...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
azella, kampanya, kapak, sonbahar