AzerAksu | Grafik Çalışmaları ||Güncellenecektir..

Deneme Çalışmalar - AzerAksu | Grafik Çalışmaları ||Güncellenecektir.. ...

AzerAksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AzerAksu

Grafiker / İzmir

Alt 26-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar ,

Ben Azer Aksu , bu foruma yeni üye oldum , bir arkadaşımın önerisiyle grafik çalışmalarımı artık burada paylaşacağım , sürekli güncellenecek çalışmalar için takipte olun AzerAksu | Grafik Çalışmaları ||Güncellenecektir..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

reko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reko

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
AzerAksu | Grafik Çalışmaları ||Güncellenecektir.. kusura bakma ama kimse bunun için takipte olmaz abartma bence. benim şahsi fikrim.
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 27-01-2013 #3
işi gücü bıraktık takip ediyoruz seni...
Bu mesajdan alıntı yap
yudup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yudup

Grafiker / Konya

Alt 27-01-2013 #4
Sevgili Azer,
Marka olmanın gerekliliklerine inanmışsın fakat A ve Z harfleri biraz karanlıkta kalmamış mı?? Markanın gizemi güzel bir şeydir ancak kalite ortaya koyulduğu sürece AzerAksu | Grafik Çalışmaları ||Güncellenecektir.. Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
AzerAksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AzerAksu

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2013 #5
Sevgili Azer,
Marka olmanın gerekliliklerine inanmışsın fakat A ve Z harfleri biraz karanlıkta kalmamış mı?? Markanın gizemi güzel bir şeydir ancak kalite ortaya koyulduğu sürece AzerAksu | Grafik Çalışmaları ||Güncellenecektir.. Kolay gelsin
Haklısın , A ve Z karanlık oldu , aslında onlarıda parlak yaptım ama çalışmanın kalitesi bakımından pek iç açıcı bir görüntü ortaya çıkmadı bende kaldırdım ve karanlık ekledim daha hoş odu , tabi bu benim şahsi fikrim bu arada teşekkür ederim , sağolasın
Bu mesajdan alıntı yap