Aziz av bayii logo çalışması

Logo Tasarımları - Aziz av bayii logo çalışması ...

by_kanarya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_kanarya

Grafiker / Konya

Alt 04-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar 2 adet çalışma yaptım müşterilerden önc size göstermek istedim 2 logo laışması var arasından birini gösterecem müşteriye sizn seçtiğiniz birini göstereyim dedim

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fillix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fillix

Grafiker / Gaziantep

Alt 04-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmaların görünmüyor
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-05-2009 #3
Foruma Resim Yüklemek buyrun bu konu size yardımcı olacaktır..
Bu mesajdan alıntı yap

by_kanarya

Grafiker / Konya

Alt 04-05-2009 #4
biraz bu forumda acmeiyiz ama ekledim şimdi yorumlarınızı ve seçiminizi bekliyorum arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
lordumlord isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lordumlord

Grafiker / Yurtdışı

Alt 04-05-2009 #5
Daha yaratici birseyler olustura bilirdin
Logolarin cok basit bi okadarda amörtöce

calismalarinda basarilar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-05-2009 #6
Av malzemeleri dükkanıysa burası neden ambleminizi bir av maltemesinden yola cikarak yapmıyorsunuz.. ?? Çünkü kullandıgınız amblem işi desteklemiyor çok kopukluklar olmuş..

1. logoda siyah üstü sarı beyaz karışan ayak izi okunurlugu bozuyo ve baskıda çok büyün sorunlar çıkartabilecek durumda

2. nin ambleminde ise hiç bir şey belli değil 2 şekil üst üste getirilmiş sadece.. ? Bu kadar mıdır yani.. Fontlarlasa bile oynama gereği bile duymamış fontları direk amblemin yanına yazıp işi bitirmişsiniz..

Çok emek verdiğinizi sanmıyorum.. Kestirip Atılmış bir çalışmaya benziyor başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap

by_kanarya

Grafiker / Konya

Alt 04-05-2009 #7
kelimelrinde hakılılık payları var ama bi o kadar öylesine yazayım dercesine bi yazı olmuş kurumsal logolarda bir iş yerinin veya firmanın ne sattığı logo olarak koyulmaz logo kurumsal olur ha birin ci logodaki ayak izinde haklısın onu dikkate alacağım 2 de ise fonlarda hala çalışma yapıyorum yorumlarınız için sağolun

Av malzemeleri dükkanıysa burası neden ambleminizi bir av maltemesinden yola cikarak yapmıyorsunuz.. ?? Çünkü kullandıgınız amblem işi desteklemiyor çok kopukluklar olmuş..

1. logoda siyah üstü sarı beyaz karışan ayak izi okunurlugu bozuyo ve baskıda çok büyün sorunlar çıkartabilecek durumda

2. nin ambleminde ise hiç bir şey belli değil 2 şekil üst üste getirilmiş sadece.. ? Bu kadar mıdır yani.. Fontlarlasa bile oynama gereği bile duymamış fontları direk amblemin yanına yazıp işi bitirmişsiniz..

Çok emek verdiğinizi sanmıyorum.. Kestirip Atılmış bir çalışmaya benziyor başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-05-2009 #8
kelimelrinde hakılılık payları var ama bi o kadar öylesine yazayım dercesine bi yazı olmuş kurumsal logolarda bir iş yerinin veya firmanın ne sattığı logo olarak koyulmaz logo kurumsal olur ha birin ci logodaki ayak izinde haklısın onu dikkate alacağım 2 de ise fonlarda hala çalışma yapıyorum yorumlarınız için sağolun
Öylesine yapılmış gibi gözüken bir işe.. Ancak öylesine bir yorum yapabildim kusura bakmayın!
Bu mesajdan alıntı yap
azrailin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azrailin

Webmaster / Ankara

Alt 04-05-2009 #9
arkadaşlar polemiğe gerek yok yorum yapılması için çalışmanızı koymuşssanız olumlu yada olumsuz yorum ve eleştirileride kabul ediyorsunuz demektir bunu uzatmanın bi manası yok ilk çalışma için dilaranın yorumuna katılıyorum 2. çalışma daha iyi üzerinde çalışılması lazım renk ve font denemeleri yapabilirsin kolay gelsin emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2009 #10
emeğinize sağlıkAziz av bayii logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları