Aziziye Belediyesi için yaptığım çalışma

Logo Tasarımları - Aziziye Belediyesi için yaptığım çalışma Sponsorlu Bağlantılar Bu logoyu Aziziye Belediyesi logo yarışması için hazırlamıştım....

yoneysel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoneysel

Webmaster / Ordu

Alt 12-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu logoyu Aziziye Belediyesi logo yarışması için hazırlamıştım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 12-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel çalışma fakat neden seçilemediği hakkında bir fikriniz var mı?
Benim ufak bir tahminim var: Örneğin; Türkçe karakter yok Aziziye Belediyesi için yaptığım çalışma

.................................................. ......................................

Aynı yarışmaya katılıpta seçil(e)meyen bir logoya yaptıgım yorumu okumanızı rica ederim. Aynı şeyler sizin için de geçerli Aziziye Belediyesi için yaptığım çalışma

Seçilen Logo:

.....

Belediyenin özelliklerini yansıtan logo olmasını göz önünde bulunduruyorlar biraz inceledim...:

.....

İlk olarak Termal Turizm olmak üzere, doğal güzellikleri yansıtacak, destansı özellikler de göz önünde bulunduralarak bunu ön plana çıkarıcı olmasına dikkat edilmiş. Ayrıca "Aziziye tabyaları" ve "dadaşlık sembolu" ana unsur kabul edilmiş. Bu koşullara bakılarak bu logo gerçekten özgün ve güzel ama;
"Aziziye Belediyesi" için uygun değil Aziziye Belediyesi için yaptığım çalışma
Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 12-09-2009 #3
bencede güzel bir çalışma ve arkadaşın dediğine katılıyorum türkçe karakter sorun olmuş olabilir
Bu mesajdan alıntı yap

yoneysel

Webmaster / Ordu

Alt 12-09-2009 #4
Güzel çalışma fakat neden seçilemediği hakkında bir fikriniz var mı?
Benim ufak bir tahminim var: Örneğin; Türkçe karakter yok Aziziye Belediyesi için yaptığım çalışma
Ben bu tür logo yarışmalarına hep son anda katılıyorum.Bu da öyle oldu.Yarım gün ayırabildim.Ben yarışmadan sonra Belediye ile görüştüm.Fakat 1. olan logonun daha sade olduğunu söylediler.Yani biraz nasip meselesi.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 12-09-2009 #5
Ben bu tür logo yarışmalarına hep son anda katılıyorum.Bu da öyle oldu.Yarım gün ayırabildim.Ben yarışmadan sonra Belediye ile görüştüm.Fakat 1. olan logonun daha sade olduğunu söylediler.Yani biraz nasip meselesi.
Tabiki... Sonuçta bu bir belediye logusu: Belediye bankında da kullanılacak, belediyenin yaptırdıgı bir kalemde de... Ayrıca bu loguyu TEK RENK düşünün bir de... Aziziye Belediyesi için yaptığım çalışma
Eminim biraz daha zaman ayırsaydınız, daha iyi şeyler çıkacaktı Aziziye Belediyesi için yaptığım çalışma
Tekrar emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

yoneysel

Webmaster / Ordu

Teşekkürler

Alt 12-09-2009 #6
İş yoğunluğum nedeniyle zaman ayıramadım.Aslında 1. olabilirdim.Daha önce bir 1.lik aldım.Ayrıca Adıyaman Belediyesi için yaptığım logoyuda ekledim.İlginize tşk ederim.
Bu mesajdan alıntı yap