Bİrkaç logo çaliŞmam...

Logo Tasarımları - Bİrkaç logo çaliŞmam... Sponsorlu Bağlantılar YORUM BEKLİYORUM...

Bİrkaç logo çaliŞmam...
gercekogretmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gercekogretmen

Grafiker / Samsun

Bİrkaç logo çaliŞmam...

Alt 28-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

YORUM BEKLİYORUM

Bİrkaç logo çaliŞmam...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

medosanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 29-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tuna ticaret logosunu ticaret logosundan çok inşaat logosuna benzettim. Bİrkaç logo çaliŞmam...
SK, FB, 5yıldız, mehmet uysal logoların oldukça başarılı, Kullanılabiliritesi yüksek.
Abdul..... Taşcı sanırım tam okunmuyor ama At den çok Ai gibi algılanıyor, geliştirilebilir.
CMS diğerlerinin yanında sönük kalmış biraz.

Ellerine sağlık, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
gercekogretmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gercekogretmen

Grafiker / Samsun

Alt 29-04-2012 #3
tuna ticaret aslında inşaat malzemeleri satan bir şirket.
ilginize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
emirhanunal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirhanunal

Grafiker / Ankara

Alt 30-04-2012 #4
Üstten ikinci çok hoş, çok beğendim. Fakat resim çok küçük okuyamıyorum, Abdurrahman yada Abdurrahim sanırım Bİrkaç logo çaliŞmam... Diğer çalışmalar biraz basit geldi bana, sana taslak olarak kalmış gibi.. Üzerinde biraz daha çalışılırsa, özellikle Mehmet Uysal logosunun çok hoş olacağından eminim..
Bu mesajdan alıntı yap