Başınızı ağrıtmak istemem Ama,cdr Uzantılı Resim Lazım !!!

Vektörel - Başınızı ağrıtmak istemem Ama,cdr Uzantılı Resim Lazım !!! Sponsorlu Bağlantılar sizler gibi grafiker ve ömrünü bu işe adamış,okulunu okumuş birisi degilim. ama meslegim geregi grafikerlerle ortak noktam oldugu için bu siteye üye oldum uzun zamandır takibini yapmaktayım. ben ...

delipoyraz55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delipoyraz55(39)

Grafiker / Karabük

Alt 05-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sizler gibi grafiker ve ömrünü bu işe adamış,okulunu okumuş birisi degilim.
ama meslegim geregi grafikerlerle ortak noktam oldugu için bu siteye üye oldum uzun zamandır takibini yapmaktayım.
ben otomotiv sektöründe 18 yıldır aksesuar,modifiye üzerine ugraş vermekteyim.uzun yıllar boyunca hazır alıp sattıgımız stickers ları kendim elde neşter,falçata gibi alet edavat kullanarak 6 yıl boyunca hiç usanmadan müşterilerime hazırlayıp para kazanıyorum.
tabii buda uzun sürmedi,2004 yılında iş yerimizi bir takım sebeplerle kapatmak zorunda kaldık.iş yerimizin kapanmasına ragmen ben kendi başıma edindigim sanatımı sürdürmege devam ettim.ve halime acıyan çok sevdigim bir abim bana hiç bir karşılık beklemeden kesici aldı.yaklaşık iki aydır makinanın ve corel draw programı üzerinde çalışarak onu ögrenip kullanmaya başladım.fakat teknolojininde bazı yerde tıkandıgını farkettim.daha önce elde yaptıgım bir çok stickers ları şimdi corelde çizmem gerekiyor.kendi başıma çizimide başardım ,başardım derken tabii ustaca degil ama en azından işimi görecek kadar.

sizlerden istegim [COLOR="Red"]http://www.stickerart.com.au/[/COLOR]
[COLOR="Red"] http://www.stickerland.nl/[/COLOR]

bu verdigim web. adreslerindeki gibi otomobiller için alev resimleri gibi ne bileyim işte otomobillerde kullanabilecegim corel programında kullanabilecegim cdr uzantılı resimler varsa bildirmeniz.

benim blog adresim . *********

burda hazırladıgım,stickerslardan örneklerde mevcut.
yardımcı olursanız çok sevinirim,sizler gibi usta grafikerlerin form sitesine üye olmaktanda çok mutlu oldugumu belirtmek isterim !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 05-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
oncelikle aramıza hoş geldiniz.
forumdan tam anlamı ile verim almak istiyorsanız ılk once kurallarımız okumumanızı onemlı beirtmek isterim.

diğer bir konu ise uzun zamandır corel kullanıyorsunuz ve aradığınız tarz çizimlerin hepsinin cdr formatında olmasının cok da gerekli olmadığpını bilirsiniz.

forumumuzda arkadasşlarım ve ben tabiki yardımcı olmak amacını en önde tutyoruz. o yuzden oncelikle bir de forum içerisince vektörler adında çeşitli aramalar yaparak size uygun çizimler bulabileceğinizi belirtmek isterim.

kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

delipoyraz55(39)

Grafiker / Karabük

Uyariniz İÇİn TeŞekkÜrler !

Alt 05-12-2007 #3
yanlız ben uzun zamandır corel kullanmıyorum kullanmaya ve ögrenmeye başlayalı iki ay oldu,bu zaman zarfında kendimi ne geliştirdiysem işte.sizlerden yardım isteme gayemde bundan dolayıdır.ama önerilerinizi dikkate alacagım teşekkürler sagolun.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 05-12-2007 #4
Merhabalar, aramıza hoşgeldin. Türkiye koşullarında bir çoğumuzun hikayesine benzer yaşam öykün var. Öncelikle allah bol kazançlar versin demek isterim.

Yaşım 32 oldu, 10 yıla yakın internetin içindeyim. Bir çok siteye üye olup bilginin her türlüsünü almaya çalıştım.

Öğrendiklerimin bazıları sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bunlar her zaman sektörel bazda olmamakta.

Yeni olan arkadaşlarımızın çoğu hemen her şeyi alabileceklerini düşünüyor. Eğer biraz forum karıştırmış olan biri ise ilk olarak forum kuralları nedir ona bakar. Sen web sitesi adresi vermişsin demek ki kuralları okumadın yada unuttun.

sonrasın da eğer forum hiyerarşisine bakmış olsaydın, bir çok arkadaşımızın senin aradığın dosyaları paylaştığını görürdün. mesela corel veya grafi depo da, yada nasıl hazırlandığını.

Bir gününü ayır forumda ki kuralları , diğer üye davranışlarını ve yönetimin tutumunu , ana başlıklara bak neler paylaşılmış. Tüm bunlardan sonra aradığın yoksa uygun yere uygun başlık altında belirt.

Senin samimi yazına karşı sen ve senin gibi iyi niyetli kardeşlerimizin öğrenmesi adına bu cevabı yazmayı uygun gördüm.

Bu kadar gevezeliğe ne gerek vardı dersen de , son kez yardımcı olmak adına

http://www.grafikerler.net/farkli-ci...nda-t6258.html

Vektörel Arşiv

Vector

Vektörel Ai

http://www.grafikerler.net/araba-mod...yler-t383.html

bu konulara bakabilirsin.

Forumu takip etmeye devam et belki yakında bir süprizle karşılaşabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

delipoyraz55(39)

Grafiker / Karabük

Kusura Bakmayiniz !!!

Alt 05-12-2007 #5
Uyarilariniz İÇİn Sİzlere Tabİİkİ Kizmiyor Ve GÜcenmİyorum.

Muhakkak Her Bİr Ortamin Kendİne GÖre Kurallari Var,ben Bu Kurali İhlal Ettİgİmİ Sonradan Farkina Vardim,fakat FirÇayi Yedİk Tabİİkİ.Başınızı ağrıtmak istemem Ama,cdr Uzantılı Resim Lazım !!!
Bundan Dolayi BÜtÜn Üyelerdende ÖzÜr Dİlİyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

N/A3(42)

Alt 05-12-2007 #6
bizim için en büyük teselli tekrarlanmamasıdır.

Not:
1-Ben mesajımı yazarken başka mesajlar gelmiş, üst üste geldi kusura bakma art niyet yoktur.

2- Klavyen arızalı sanırım bir büyük harf yazıyor bir küçük harf. Başınızı ağrıtmak istemem Ama,cdr Uzantılı Resim Lazım !!!
Bu mesajdan alıntı yap

delipoyraz55(39)

Grafiker / Karabük

Alt 05-12-2007 #7
merak etmeyiniz inş tekrarlanmaz,zaten yazıyı yazarkende tereddüdle yazmıştım.yardımlarınız ve ilginiz den ötürü teşekkürler !!
Bu mesajdan alıntı yap

Alevler

Alt 05-12-2007 #8
aramıza hoşgeldin,istediğin dosyayı sana hazırladım;linkini vereceğim belki senden başka da bu dosyaya ihtiyacı olanlar olursa indirirler.dosya cdr formatında, alevleri istediğin gibi eğip,bükebilirsin kısacası corel'de istediğin forma sokabilirsin.güle güle kullanmanız dileğiyle.umarım işinizi görür.

dosyayı indirmek için buraya tıklayınız
Bu mesajdan alıntı yap

delipoyraz55(39)

Grafiker / Karabük

Alt 05-12-2007 #9
emeginize yüreginize saglık,çok teşekkür ederim !!!
Bu mesajdan alıntı yap

N/A3(42)

Alt 05-12-2007 #10
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tasarm, grafiker, vektorler