Back to future

Cinema 4D - Back to future ...

Back to future
eskisehir3d isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eskisehir3d

Hiç Biri / Eskişehir

Back to future

Alt 12-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Karakterlet ve ağaçlar dışında tüm modellemeler eskisehir3d.com'a aittir.

Back to future
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tebrik etmekle kalmıyor, imrenerek bakıyorum.
Değerli çalışmalarınıza emeklerine sağlık.

Mümkünse çalışma aşamaları, backroundlar, ekip, modelleme hakkında daha ayrıntılı bilgi ve brif verebilirseniz sevinirim.

Eksik olan parçayı video olarak eklemek lazım Back to future

Bu mesajdan alıntı yap

eskisehir3d

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 12-08-2013 #3
Bütün çalışmalar bana ait. Yani tek başımayım Back to future modellemler i textureler, animasyonlar tek başıma boş zamanlarımda yapıyorum.Cinema 4d ve photoshop ve animasyonlar içinde sonyvegas kullanıyorum.yorumunuz için çok teşekkür ederim.Beni gözünüzde fazla büyütmüşsnüz gibi geldi.Elimden geldiğince yapıyorum.Tekrar teşekkür ederim.Bilgisayarım imın animasyona izin verdiği çalışmalarımda video olarak sergiliyorum.i7 16gb ram, 2/1 ekran kartı ver alıyor.Bu nedenle bazen tıkanıp kalıorum
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-08-2013 #4
...
Back to future izlemiş ve hastası olan bir nesilden geliyorum Back to future Ve çalışmanız için sizi gözümde büyütmedim. Hak ettiğiniz derecede çalışmanızı tebrik ettim o kadar. Back to future

Marty McFly, Emmett Brown, Lorraine McFly, Biff Tannen, Jennifer Parker ile kalbimizde yer etmiş damarımıza basmışsın Back to future

Peki bu ticari bir çalışmamı? Yoksa boş zaman değerlendirmesi mi?

Her ikisi içinde çalışmak için bolca zaman ve çok daha iyilerinde bilgisayar donanımları diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

eskisehir3d

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 12-08-2013 #5
benimde yaş 35 Back to future bende çok severim ve arasıra izlerim.Bu sitede ve diğer bir kaç sitede yayınlamış olduğum bütün çalışmlarımın hepsi öylesine yapılan çalışmalar.Ben bina ve iç mimari çalışmlarını sevmiyorum .diğer yapan arkadaşlar kesinlikle yanlış anlamasınlar ama , hazır modelleden hoşlanmıyorum.Bu nedenle özellikle çalışmalarımın açıklamasına neleri hazır kullandığımı yazıyoruım.Esasında bunu sormamışsınız ama yazmak istedim .Umarım yanlış anlamazsınız.Tek hayalim bir oyun firmasında yer alamktı ..ondana pek ümidim kalmadı.Biraz fazla içimi döktüm galiba.İlgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-08-2013 #6
benimde yaş 35 Back to future...teşekkür ediyorum.
''Karakterler ve ağaçlar dışında..'' diye açıklama yapmışsınız ben ondan dolayı büyük bir heyecan ile yazmıştım Back to future

Bende animasyon hayali ile girip, umutlarını kaybetmiş biriyim. İmkanlar, hayat şartları, hevesler değişti gitti. Ama tebrik ederim bence gayet ilerletmiş ve gayet potansiyeli zorlamış durumdasınız.

Karakterlerin yüz hatları gayet hoş..Anlaşma yapabileceğiniz bir çok sektör mevcut. Bence piyasada ki bir çok animasyon çalışmasını çöpe attırabilecek detay ve incelik var.
Bu mesajdan alıntı yap