Background İmage sorunu

Dreamweaver - Background İmage sorunu ...

Background İmage sorunu
EL_aLem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EL_aLem

Webmaster / Karabük

Background İmage sorunu

Alt 31-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlarım şimdi bir site yaptım sitenin arkasına düz renk falan değilde yüksek çözünürlükte resim koycam fakat tarayıcıda ya scrool bar çıkıyo yada sayfa içeriğin aşağıya doğru doldurğumuzda aynı resim yenileniyo yada beyaz sayfa devam ediyo bazı sitelerde arkadaplan resmi otomatik boyutlandırılıyo ister 19 inç ister 15 inç monitörde bakın bir sorun olmuyo ekrana tam sığıyo arka plan resmi bu muhtemel bir CSS çözümlü bişey ama hangi seçeneği bilmiyorum ..CSS body'yi biraz kurcaladım ama olmadı :S

Örnek site vercektim ama haliyle reklama girer diye veremiyorum eğer biri destek çıkarsa Özel Mesaj aracılığı ile ona site örneğini gösterebilirim....

Teşekkür Ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

WeBKıLaVuZu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WeBKıLaVuZu

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 02-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlarım şimdi bir site yaptım sitenin arkasına düz renk falan değilde yüksek çözünürlükte resim koycam fakat tarayıcıda ya scrool bar çıkıyo yada sayfa içeriğin aşağıya doğru doldurğumuzda aynı resim yenileniyo yada beyaz sayfa devam ediyo bazı sitelerde arkadaplan resmi otomatik boyutlandırılıyo ister 19 inç ister 15 inç monitörde bakın bir sorun olmuyo ekrana tam sığıyo arka plan resmi bu muhtemel bir CSS çözümlü bişey ama hangi seçeneği bilmiyorum ..CSS body'yi biraz kurcaladım ama olmadı :S

Örnek site vercektim ama haliyle reklama girer diye veremiyorum eğer biri destek çıkarsa Özel Mesaj aracılığı ile ona site örneğini gösterebilirim....

Teşekkür Ederim...
kardeş sitene başlatma değeri yüzdelik ver % sayfa aç büyüt ona göre ekran boyutu olur bunda sorun mu olur:angelBackground İmage sorunum den at siteyi:kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap
Serjean isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Serjean(27)

Webmaster / İstanbul

Alt 12-01-2009 #3
ekran görüntüsünü verseydin yardımcı olabilirdik..muhtemelen css kodunda bi hata yapmışındır..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
background, image, sorunu