Bağlandı. Daha önce böyle birşey görmedin.

Dünyadan Afiş Örnekleri - Bağlandı. Daha önce böyle birşey görmedin. ...

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışma şahsıma ait değildir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 01-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
etkileyici unsurlardan biri.
Ben duvar reklamlarında en azından biraz paraya kıyılmasından yanayım ki uygulama ilede sonuç ortada!
Saol Volkan Tekin.
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2009 #3
Özür dilerim ama ben bunun ne reklamı olduğunu anlayamadım?
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-09-2009 #4
Özür dilerim ama ben bunun ne reklamı olduğunu anlayamadım?
Acaba daha dikaktli baksanız, -etek altına değil de- bayanların elindeki Hand Cam'ı ( El Kamerası) görebilir misiniz?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2009 #5
Hand cam'i Türkçeye çevirmenize gerek yoktu zira El kamerası değil hand cam diyoruz. Ve hatta İngilizcem iyi çok şükürBağlandı. Daha önce böyle birşey görmedin.

ben bu resme bakınca şunu görüyorum; Japonyada Desperate Housewives dizisinin benzeri oynayacak ve bu onun reklamı Bağlandı. Daha önce böyle birşey görmedin.
Şaka bir yana biraz uzak bir resim olduğu için seçemedim ve altında da Türkçe bir yazı, bir slogan göremediğim için çözemedim.
ama

Emeğe saygılar..................
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-09-2009 #6
enteresan bir çalışma olmuş. ben ne reklamı olduğu ile ilgilenmedim lakin bakınca çok dikkat çekici olduğu kesinBağlandı. Daha önce böyle birşey görmedin. aklıma gelen ilk şey bir dizi(demin ki arkadaş da aynı şeyi düşünmüş) yada kamera reklamı olabileceği. bence reklam dünyası kendini aşıyor artık. ülkemizde de bu tarz farklı çalışmalar yapıyorlar ve çok hoş oluyor. gerçi çoğu burda tutmuyor. ben istanbuldayım neden tutmuyor onu anlatmak istiyorum. bizim insanımızın bir kısmı zarar vermekten hoşlanıyor. adam uğraşmış pleksi kabartmış baskı yapmış ışıklandırmış gelmiş afedersiniz ama hayvanın biri kopartmış. kırıyorlar yırtıyorlar vs...

şunu da söylemeden geçemeyeceğim istanbulda yaşayanlar bilirler, taksim meydanın da türkiyenin en çok gazetesi olduğunu savunan bir gazetenin reklamı var bir binanın üstünde. çok güzel düşünmüşler. genel olarak şöyle bir konsept: kırmızı zemin üzerine beyaz yazılar yazan bir çalışma altta resim var. bunu 3işçi uygularken gazete okumaya dalıyorlar ve yarım bırakıyorlarBağlandı. Daha önce böyle birşey görmedin. cansız mankenlerle vs desteklenmiş bir reklam. bence çok hoş ve ilgi çekici.
Bu mesajdan alıntı yap