Bahar Perisi İllüstrasyon çalışmam

İllüstrasyon Çalışmaları - Bahar Perisi İllüstrasyon çalışmam ...

bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 28-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kullanılan Program : Photoshop Cs3

Artık benimde bir tabletim var,ilk aşamada alışmak zor sanırım,mouse ve tableti birlikte kullanarak çizdim.

Bu da peri olmadan öndeki haliBahar Perisi İllüstrasyon çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk olduğu için kusur demiyelim ama şapka olmamış daha iyi oturabilirdi sanırım onu düzeltirsen göze batmaz sanırım iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 28-03-2009 #3
Sanırım tableti yeni kulllanımından kaynaklanan sıkıntılar var. Mesela çizimlerin kenarları kırık kırık olmuş bazı yerlerde.Ama onun dışında güzel bir çalışma olmuş eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2009 #4
İlk olmasına rağmen başarılı emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 28-03-2009 #5
ilk olduğu için kusur demiyelim ama şapka olmamış daha iyi oturabilirdi sanırım onu düzeltirsen göze batmaz sanırım iyi çalışmalar..
Teşekkür ederim.

Sanırım tableti yeni kulllanımından kaynaklanan sıkıntılar var. Mesela çizimlerin kenarları kırık kırık olmuş bazı yerlerde.Ama onun dışında güzel bir çalışma olmuş eline sağlık.
Evet tableti kullanırken zorlandım cidden,zamanla elim alışıcak sanırım.Teşekkürler.

İlk olmasına rağmen başarılı emeğine sağlık...
Teşekkür ederim damla1.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-03-2009 #6
Hatunun yüz kısmında ki çok ışığın olayını çözemedim. Okadar aydınlık olmaması kanaatindeyim. Kendi kendime, peri, peri, peri nerde olm bu peri diyordum çünkü genelde perilerde soytarı şapkası pek alışagelmiş birşey değil:P Sonra kanat kısımlarını mutlaka daha belirgin ve hatunla daha ön plana çıkartmalısınki kenar süsü toplar yerine peri çıksın ortaya.. Çizime gösterdiğin özeni, arka fon içinde devam ettirmelisin.
Tablet aldığına sevindim hayırlısı olsun..Çalışmaya devam ama genelleme de iyi bir iş çıkmış.Tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 28-03-2009 #7
Bu peri şapka takmış olamaz mıBahar Perisi İllüstrasyon çalışmamUyarılareını dikkate alıcam tabiiki teşiekkür ederim.Ama tablet bence mouse dan daha zormuşBahar Perisi İllüstrasyon çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-03-2009 #8
Bu peri şapka takmış olamaz mıBahar Perisi İllüstrasyon çalışmamUyarılareını dikkate alıcam tabiiki teşiekkür ederim.Ama tablet bence mouse dan daha zormuşBahar Perisi İllüstrasyon çalışmam
Uyarıları dikkate alman bir sonraki çalışmanda senden bekleneni başarman için sadece merdiven. Farklı şehirlerden farklı bakış açıları.

Tablet zor gibi görünsede ufak işlerden başlamanı tavsiye ederim. Hayali değil obje çizimerinde alışma sürecini kolay atlatırsın.

Bu arada şapka olayı sadece detaydı. Taksa da olur takmasada..:P Hayal senin.
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 28-03-2009 #9
Bence şapka sorun olmamış...Çünkü hatırlayacağınız üzere "Peter Pan" yada türevi film, kitap yada hikayelerde, ufak , yerinde duramayan, çoğu zaman sesi bile çıkmayan periler gördük ve kanat yapılarıda ya yusufçuk böceğine benzer yada kelebeklerinkine...Bakar bakmaz aklımada ilk onlar geldi...Ancak tabletin abra kadabrasını göremedim Bahar Perisi İllüstrasyon çalışmam kesinlikle tablet daha kolay, size zor gelmesinin sebebi mause a alışmış olmanız...

İnanırmısınız bilmem ama ben mause bile kullanmıyorum Bahar Perisi İllüstrasyon çalışmam bütün çalışmalarımı laptop ta touch pad ile yapıyorum ve parmak hassasiyeti benim için çok önemli...

Destek verip tebrik ediyorum...Daha fazla detay görmek istediğimizi belirtmemize gerek yok sanırım Bahar Perisi İllüstrasyon çalışmam (insan vücudundaki gözenekler, kıl, tüy,yara,doku)

Ellerinize sağlık...Tabletinizde hayırlı olsun...Bol bol deneme yapmanızı öneririm...bir süre sonra çenemiz bir metre yerde izleriz sizi...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 28-03-2009 #10
Öncelikle tabletiniz hayırlı olsun Bahar Perisi İllüstrasyon çalışmam
Alışma aşaması zor olsada size mouse dan daha kolay gelecektir zamanla, bunu da çıkan ürünler sayesinde göreceksiniz.Tabi ki aslında ne mouse, ne touch pad, ne de tablet; iş kişi de bitiyor, tablet sadece bir araç ve kolaylık sağlıyor.

Tableti yeni kullanmaya başlamanızdan kaynaklı bir kaç ufak tefek hatalar var, onlarında zamanla düzeleceğine inanıyorum...Biraz daha ayrıntılara dikkat ederseniz daha güzel şeyler çıkacaktır.
Sizden daha güzel çalışmalar görmek dileğiyle...tabletiniz tekrar hayırlı olsun.

Emeğinize sağlık...Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları