Bahar Şenliği Afişi...

Afiş Tasarımı - Bahar Şenliği Afişi... Sponsorlu Bağlantılar Tiff dosyasıydı 250 mb civarında olduğu için bu ufak resmi koymak zorunda kaldım... Yorumlarınızı bekliyorum......

Bahar Şenliği Afişi...
oguncoskun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oguncoskun

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Bahar Şenliği Afişi...

Alt 02-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bahar Şenliği Afişi...
Tiff dosyasıydı 250 mb civarında olduğu için bu ufak resmi koymak zorunda kaldım... Yorumlarınızı bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hayalzamanı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayalzamanı

Grafiker / Sakarya

Alt 02-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bumu şenlik! Ya yazsana şöyle kocaman bahar şenliği diye baharı hatırlatan figürler kullan renklerini seç falan ya bukadar sallama yapmayın arkadaşlar ya
Bu mesajdan alıntı yap
iksir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iksir(39)

Grafiker / Konya

Alt 02-05-2009 #3
Başlığa "Bahar Şenliği" diye yazmasan bu afişin bahar şenliği afişi olduğunu bilemeyecektim. Çok karışık güzel kardeşim, "Bahar Şenliği" özellikle dikkat çekmiyor, okunmuyor. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-05-2009 #4
Arkadaşlara aynen katılıyorum.Bahar şenliği afiş olduğunu nerden anlıyacağız.Canlılık hiç yok.Bir bütünlük göremedim açıkçası.Kullandığın font bile düz bir font.Emeğe saygı diyip elinize sağlık diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 02-05-2009 #5
afişin konusundan çok nerdeyse alttaki logolar ön plana çıkmış..biraz daha orantı ve yerleştirmeye dikkat ederseniz daha ii olacağına eminim..kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
blue025 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blue025

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 03-05-2009 #6
güzel afiş
Bu mesajdan alıntı yap
sdbyrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdbyrk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 04-05-2009 #7
Diğer yorumlara katılıyorum. Bahar şenliği yazısı bence üst tarafta tarihin olduğu yerde büyük bir şekilde olursa daha dikkat çekici olabilir. Keza normal bir konser afişi gibi duruyor şu anda. Bahar şenliği demek renk demek, eğlence demek. Ayrıca sponsorlar neredeyse herşeyden daha ön planda olmuş bence onları da küçültmelisiniz.
Elinize sağlık. Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 04-05-2009 #8
Bumu şenlik! Ya yazsana şöyle kocaman bahar şenliği diye baharı hatırlatan figürler kullan renklerini seç falan ya bukadar sallama yapmayın arkadaşlar ya
Bu nasıl bir üslup' tur böyle!
Ya lı falan lı cümleler hiç yakışıyor mu? Yapmayın arkadaşım lütfen. Dilimize biraz daha özen göstersek?
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet1221 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet1221

Baskıcı / Bingöl

Alt 04-05-2009 #9
bencede afiş amacına uygun olmamış hani madem afişte bahar yazısı okunacak kadar deil bari fonla resimlerle Bahar Şenliği Afişi...
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 04-05-2009 #10
Arkadaşım Patron gibi davranıyosun yorumunu yap nerde eksik ise uyar arkadaşımızı,Grafikerler.net'inde bu forumu düzenlemekteki amacıda budur zaten lütfen biraz saygı üsluplara dikkat edelim "Büyük tasarımcılar,Tasarımcıların Tasarımlarına Saygı Gösterenlerdir"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları