Bakalım kendime yaptığım logomu beğenecekmisiniz?

Logo Tasarımları - Bakalım kendime yaptığım logomu beğenecekmisiniz? ...

Alt 03-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar benim adım ercan...kendime bir logo tasarladım "e & e" şeklinde...bakalım beğenecekmisiniz. bir sizden ricam logomu rotate,mirror edin bakalım neler çıkacak ortaya,ilk görünüşte "e & e" gibi dursada,bakmakla görmek arasında fark vardır diyenlerden cevap bekliyorum...logomu yaptıktan sonra çantama maskot olsun diye, Cr-Ni paslanmaz sacla lazerde kestirdim 3x3 cm ebatlarında ve taktım...bakın nasıl olmuş :smile:

autocadde çizip corele import ettim....

işte buda lazer kesim sonrası logom

daha sonra bunu biraz daha parlattım tabii Bakalım kendime yaptığım logomu beğenecekmisiniz?p

arkadaşlar kusura bakmayın resimleri uppload ederken kıcık oldum böyle link koydum artık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 03-07-2008 #3
eline sağlık ikon güzel olmuş ama ben bide bunu uzantısıyla görmek isterim. yani ben bunu biyerde gördüm mesela ne olduğunu nerden bilecem.yani açılımını logoyla bütünleştirmen gerekmizmi?
Bu mesajdan alıntı yap

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2008 #4
eline sağlık ikon güzel olmuş ama ben bide bunu uzantısıyla görmek isterim. yani ben bunu biyerde gördüm mesela ne olduğunu nerden bilecem.yani açılımını logoyla bütünleştirmen gerekmizmi?
çok ama çok doğru bi yorum aynen katııyorum insanlar ilk bakışta senin adının baş harfi olduğunu nasıl anlıcakBakalım kendime yaptığım logomu beğenecekmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-07-2008 #5
çok ama çok doğru bi yorum aynen katııyorum insanlar ilk bakışta senin adının baş harfi olduğunu nasıl anlıcakBakalım kendime yaptığım logomu beğenecekmisiniz?

anlamadım açılımı derken o harflerin neleri simgelediğimi...ismim ercan dedim yaa.yani uzantı derken onu mu kastettiniz arkadaşlar.hem ayrıca şöyle resmi evirip çevirin bakalım daha neler görebileceksiniz
Bu mesajdan alıntı yap

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2008 #6
anlamadım açılımı derken o harflerin neleri simgelediğimi...ismim ercan dedim yaa.yani uzantı derken onu mu kastettiniz arkadaşlar.hem ayrıca şöyle resmi evirip çevirin bakalım daha neler görebileceksiniz
tamam senin ismin ercan ve bunu biz biliyoruzda sen bi logo yapmışsın ama bu iki e harfi neyi temsil ediyo kişi logosumu ilaç firmasımı ne logosu yani yanına bişey yazsamışsın tam süper olacakmış
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-07-2008 #7
tamam senin ismin ercan ve bunu biz biliyoruzda sen bi logo yapmışsın ama bu iki e harfi neyi temsil ediyo kişi logosumu ilaç firmasımı ne logosu yani yanına bişey yazsamışsın tam süper olacakmış
ya tamam tabiiki ikinci "e"ninde bir anlamı var canım ,özel bir şeyler işte anlarsın :bigsmile: bak benim avatara benim kızım var Bakalım kendime yaptığım logomu beğenecekmisiniz?

hele sen bir kere evir çevir neler göreceksin kardesim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-07-2008 #8
cok qsL oLmu$LR (:
Bu mesajdan alıntı yap
mine_20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mine_20

Grafiker / Bursa

Alt 03-07-2008 #9
ilk bakışta güzel ama bencede marka olmadığına göre insanların senin isminin olduğunu anlaması biraz zor bu harflerin yanına küçük bir şekilde isminide yazarsan belki olabilir
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bakalım, beğenecekmisiniz, kendime, logomu, yaptığım