baklava el ilanı (broşür)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - baklava el ilanı (broşür) Sponsorlu Bağlantılar bu forumda ilk konum sabah yaptığım ve müşterimin geliyorum telefonun üzerine 2 saat geçmiş olmasına rağmen hala masa üstünde beklettiğim tasarımımı sizinle paylaşmak istedim sanırsam bir 2 saat ...

asiprensasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asiprensasi

Grafiker / Ankara

Alt 01-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

baklava el ilanı (broşür)baklava el ilanı (broşür)bu forumda ilk konum
sabah yaptığım ve müşterimin geliyorum telefonun üzerine 2 saat geçmiş olmasına rağmen hala masa üstünde beklettiğim tasarımımı sizinle paylaşmak istedim sanırsam bir 2 saat daha gelmeyecek o gelene kadar eleştirileriniz doğrultusunda dğeiştirmem gereken yerler olabilir diye düşündüm

arka sayfa çalışmamda baklava çeşitlerini müşterimle birlikte yapacağımız için hepsini aynı yaptım

değerli eleştirilerinizi bekliyor saygılar sunuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 01-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence müşteri gelmeden önce siz de aşağıdaki konuyu okuyun baklava el ilanı (broşür)

Foruma Resim Yüklemek
Bu mesajdan alıntı yap
asiprensasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asiprensasi

Grafiker / Ankara

broşür

Alt 01-02-2010 #3
sanırsam ben bu işi beceremiycem baklava el ilanı (broşür)(
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 01-02-2010 #4
çalışmanızdaki iletişim bilgilerini okunmaz hale getirerek tekrar yükleyin lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap