Bal Arısı 3d çalışması...

Deneme Çalışmalar - Bal Arısı 3d çalışması... ...

slow1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slow1

Grafiker / İstanbul

Alt 29-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bal Arısı 3d çalışma

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mrtaxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
modelleme ve kaplama için tebrik ederim ama render için aynı şeyi söyliyemicem daha iyi olabilirdi, elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

slow1

Grafiker / İstanbul

Alt 29-06-2011 #3
modelleme ve kaplama için tebrik ederim ama render için aynı şeyi söyliyemicem daha iyi olabilirdi, elinize sağlık.
evet render biraz düşük oldu. hatta Arı'daki tüyler'de yok, çok güçlü sistem gerekiyor render için.. bu nedenle düşük kalite almak zorunda kaldım renderi..

teşekkür ediyorum yorumlarınız için..
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 29-06-2011 #4
çizim çok başarılı eline sağlık ve bir gün gün gelecek böyle bir arının olduğu son tüğ ayrıntısına kadar en net ve kaliteli render yapan pc lerde oyun oynayacağız Bal Arısı 3d çalışması...
görür müyüz o günleri :P
Bu mesajdan alıntı yap

slow1

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2011 #5
çizim çok başarılı eline sağlık ve bir gün gün gelecek böyle bir arının olduğu son tüğ ayrıntısına kadar en net ve kaliteli render yapan pc lerde oyun oynayacağız Bal Arısı 3d çalışması...
görür müyüz o günleri :P
teşekkür ederim Bal Arısı 3d çalışması... aslında güçlü pc ler var günümüzde, fakat ülkemizde çok pahalı maalesef.. yurt dışındaki 2000 dolarlık sistem ülkemizde 4000 doları buluyor maalesef.. benim sistem Asus G53 SW i72630QM, 8GB DDR3 ram, NVİDİA CTX460M 1.5GB grafik kartı. bu bir laptop 3600 tl ye aldım. yurt dışında 2000 tl civarı. zorlasam bu renderı çok kalite alırım fakat işler yoğun olunca olmuyor tabiki.. oyun konusuna gelince hertürlü oyunu oynayabiliyorum fakat oyunları oynamaktan ziyade vaktim olursa grafiklerini incelemek amacıyla test ederimBal Arısı 3d çalışması... yani şuan o günleri görüyoruz ama ülkemizde çok para harcamak gerekiyor sırf oyun içinde okadar para harcamak olmuyor tabiki..Bal Arısı 3d çalışması...
Bu mesajdan alıntı yap