Bal etiketi

Ambalaj Tasarımı - Bal etiketi Sponsorlu Bağlantılar Selamlar, 10 günlük grafiker.net üyesi ve 5 günlük photoshop kullanıcısı olarak bir bal etiketi hazırladım. Yorumlarınızı bekliyorum....

Bal etiketi

Bal etiketi

Alt 16-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar, 10 günlük grafiker.net üyesi ve 5 günlük photoshop kullanıcısı olarak bir bal etiketi hazırladım. Yorumlarınızı bekliyorum.Bal etiketi
Bal etiketi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 16-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herşeyden önce bağlar kestane balı yazısının stillerini ve altındaki pure raw honey yazısının rengini değiştirip altındaki çizgininde stilini kaldırarak net 850 gr. ın ustune gelen gölgeyi az yaparak email yazısınıda biraz daha gözükür yaparsan daha olumlu yorumlar alabilirsiniz. Ben size ufak bir tavsiye vereyim. Görsellerinizde nerede neyi ne zaman kullanıcağınızı iyi seçmelisiniz. Gereksiz photoshop efektlerinide her görsel de kullanmayınız. Hele hele basılı medya ürünü olacak ofset baskı tarzı işlerde hüsrana uğramak istemiyorsanız bu gibi şeylerden biraz kaçının...

Üzgünüm bu şekilde olumsuz diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Necaty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Necaty

Grafiker / Karaman

Alt 16-02-2008 #3
Herşeyden önce bağlar kestane balı yazısının stillerini ve altındaki pure raw honey yazısının rengini değiştirip altındaki çizgininde stilini kaldırarak net 850 gr. ın ustune gelen gölgeyi az yaparak email yazısınıda biraz daha gözükür yaparsan daha olumlu yorumlar alabilirsiniz. Ben size ufak bir tavsiye vereyim. Görsellerinizde nerede neyi ne zaman kullanıcağınızı iyi seçmelisiniz. Gereksiz photoshop efektlerinide her görsel de kullanmayınız. Hele hele basılı medya ürünü olacak ofset baskı tarzı işlerde hüsrana uğramak istemiyorsanız bu gibi şeylerden biraz kaçının...

Üzgünüm bu şekilde olumsuz diyorum.
Tamamen katılıyorum.
Kusura bakmayın.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-02-2008 #4
Samimi yorumlarınız için teşekkür ederim.
Düzeltmelere hemen başlıyorum Bal etiketi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-02-2008 #5
Kestane balı o renk olmaz arkadaşım. O vurguladığın renk narenciye balıdır. Kestane balı yani nam-ı diğer deli bal; kahverengi tonuna yakın kırmızımsı bir renktir.Fazla miktarda tüketildiğinde ise vücutta alerjik reaksiyonlar oluşturabilir. Etikette bununla ilgili de bir açıklama olmalıdır bence...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-02-2008 #6
Sayın Hürrem gözleminiz doğru kestane balı daha koyu olur. Ama ışıkta akarken hele ıhlamurla karışıksa bu renk de idare eder.Bal etiketi
Deli bal tamemen farklı bir baldır. Rodedanderon çiçeklerinden elde edilen baldır ve insanı zehirler. Kestane balı sert olduğu için fazla yenemez. Ihlamurla karıştığında o sertlik azalır.
Renginin koyu olduğu konusunda hemfikiriz. Yorumlarınız için tesekkur ederim. Bal etiketi
Bu mesajdan alıntı yap

Bal etiketi

Alt 17-02-2008 #7
Yavaş yavaş öğreniyoruzBal etiketi
Bal etiketi
(sağdaki siyahlık emaili saklamak için.)
"düzeltzeltilmişi" düzeltemiyoruz, admine duyurulurBal etiketi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-02-2008 #8
Sayın Hürrem gözleminiz doğru kestane balı daha koyu olur. Ama ışıkta akarken hele ıhlamurla karışıksa bu renk de idare eder.Bal etiketi
Deli bal tamemen farklı bir baldır. Rodedanderon çiçeklerinden elde edilen baldır ve insanı zehirler. Kestane balı sert olduğu için fazla yenemez. Ihlamurla karıştığında o sertlik azalır.
Renginin koyu olduğu konusunda hemfikiriz. Yorumlarınız için tesekkur ederim. Bal etiketi
Kestane Balı kestane çiçeğinden elde edilir ve halk arasında deli bal olarak adlandırılır. Acımsı buruk tadı olan bu bal çok az yenildiğinde sinir bozukluklarına iyi gelmekte, çok yenildiğinde ise, merkezi sinir sisteminde felçlere neden olmaktadır. Zehirlenme, bulantı, kusma ile kendini göstermektedir. Buna arının sarı renkte çiçek açan Azelea pontica L. ve kırmızı çiçekli Rhodedonderon ponticum L. bitkilerinden topladığı öz neden olmaktadır. Bir şeker kaşığından fazla yenilmemesi tavsiye edilir. Kestane balını ıhlamurla karıştırdığınızda ona kestane balı diyemezsiniz ve dediğiniz gibi de "deli bal" tamamen farklı bir bal değildir.

Konuyu burada kapatıp, etiket yorumuna dönebiliriz artık.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-02-2008 #9
sol taraftaki metnin okunurluğu zor değil mi? adres kısmı da aynı şekilde. düz metin halinde kullanırsan daha iyi okunacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-03-2008 #10
beğenmedim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kestane bali