Balıkesir Genç Liderler Topluluğu'na logo

Logo Tasarımları - Balıkesir Genç Liderler Topluluğu'na logo Sponsorlu Bağlantılar herkese selamlar. Balıkesir Genç Liderler Topluluğu'na logo tasarımı yapmak istiyorum, bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? corel ve photoshop programları mevcut. logo konusunda pek yetenekli olmadığım için yardımlarınıza başvurmak istedim....

Konu Kapatılmıştır
srknemr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srknemr(34)

Eğitimci / İstanbul

Alt 13-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herkese selamlar. Balıkesir Genç Liderler Topluluğu'na logo tasarımı yapmak istiyorum, bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? corel ve photoshop programları mevcut. logo konusunda pek yetenekli olmadığım için yardımlarınıza başvurmak istedim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
Konu Kapatılmıştır