Balıkesirde iş arıyorum coreldraw - 2d çizim

İş Arayan İlanları - Balıkesirde iş arıyorum coreldraw - 2d çizim Sponsorlu Bağlantılar CORELDRAW VE 2D ÇİZİM PROGRAMLARINA HAKİMİM VE BİLGİSAYAR TEKNİK VE DONANIM BİLGİM İYİ DERECEDE LAZER VE CNC KESİM MAKİNALARINI KULLANABİLİYOR VE BİLGİM İLERİ DÜZEYDE BALIKESİRDE İŞ ARIYORUM... M****************** ...

modelistblk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

modelistblk

Grafiker / Balıkesir

Alt 23-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

CORELDRAW VE 2D ÇİZİM PROGRAMLARINA HAKİMİM VE BİLGİSAYAR TEKNİK VE DONANIM BİLGİM İYİ DERECEDE LAZER VE CNC KESİM MAKİNALARINI KULLANABİLİYOR VE BİLGİM İLERİ DÜZEYDE BALIKESİRDE İŞ ARIYORUM... M******************

Kuralları okuyun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • [COLOR=Red]Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.[/COLOR]
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi
Bu mesajdan alıntı yap
modelistblk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

modelistblk

Grafiker / Balıkesir

Alt 24-04-2009 #3
E.M.L mezunuyum. 7 yıllık iş tecrübem var Balıkesirde son 5 yıl özel bir sektörün idaresinde, önceki 2 yıl da bir reklam hizmetleri tasarım kısmında çalıştım.CORELDRAW, TABLET 2D ÇİZİM PROGRAMLARI MS Office ve bilgisayar donanım yazılım sistemleri ve lazer , cnc kesim program- makina çok iyi kullanabiliyorum. Çok hızlı öğrenir ve çok çabuk adapte olabilirim.Bir firmada modelleme ve tasarımcı olarak çalısıyorum, daha iyi şartlarda bir iş arıyorum. Diğer özelliklerim; özgüvenli, sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen, sürekli kendini geliştiren, dinamik ve prezantabl. B sınıfı ehliyetim var. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Bu mesajdan alıntı yap