balıkesirlilere sorular :)

Kantin - balıkesirlilere sorular :) Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ben balıkesir üniversitesi düşünüyorum muhtemelen ilk tercihimde tutacak orası. balıkesir üni.sinin aldıgı puandan 20 puan yüksek bir notum var muhtemelen olur diye düşünüyorum. şimdi sorularıma gelecek olursak ...

gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 23-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben balıkesir üniversitesi düşünüyorum muhtemelen ilk tercihimde tutacak orası. balıkesir üni.sinin aldıgı puandan 20 puan yüksek bir notum var muhtemelen olur diye düşünüyorum. şimdi sorularıma gelecek olursak balıkesirlilere sorular :)

1. çalışmak için bilgisayar şirketleri parttime iş bulma olasılıgım?
2. reklam firmaları parttime yardımcı grafiker çalıştırıyormu?
3. ev kiraları nasıl?
4. genel acıdan ekonomik olarak aylık harcama ne kadarı bulur?
5. balıkesir güzel biryermi ? ayvalık a gitmişdim muhteşem biryer ama baska yerlerini bilmiyorum..
6. balıkesirde yaşam şartları nelerdir?
7. iş bulma imkanım % kaç olabilir?

ve biraz balıkesirden bahsedermisiniz?

şimdiden teşekkürler. cevaplarınızı bekliyorum...:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 23-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sorularınıza ne yazık ki cevap veremeyeceğim ama "help please balıkesirlilere sorular balıkesirlilere sorular :) "
Forum dilimiz Türkçedir. Başlığı düzeltirseniz duyarlılığımızı gösterebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 23-07-2009 #3
Sorularınıza ne yazık ki cevap veremeyeceğim ama "help please balıkesirlilere sorular balıkesirlilere sorular :) "
Forum dilimiz Türkçedir. Başlığı düzeltirseniz duyarlılığımızı gösterebiliriz.
nasıl düzeltecegim hakkında bilgi verirmisiniz :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 23-07-2009 #4
Düzelt butonunu tıklayınız. Tıkladıktan sonra gelişmiş butonuna tıklarsanız istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 23-07-2009 #5
Düzelt butonunu tıklayınız. Tıkladıktan sonra gelişmiş butonuna tıklarsanız istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.
teşekkür ederim haklısınız Türkçemize değer vermemiz gerekiyor balıkesirlilere sorular :) kusura bakmayın
Bu mesajdan alıntı yap
serk002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serk002

Sanat Yn. / Balıkesir

Alt 24-07-2009 #6
bunu bilmiyorum.
bunuda bilmiyorum
3. ev kiraları nasıl?
250-300 den başlıyor daha ucuzunuda bulabilirsin belki
fazla harcaman olmaz ucuz yer saylır
5. balıkesir güzel biryermi ? ayvalık a gitmişdim muhteşem biryer ama baska yerlerini bilmiyorum..
var sayılır önceden yoktu şimdi var haftasonları falan gezcek yerler var
ucuz şehir dışa kapalı sayılır olay fazla olmaz emekli, öğrenci, ve memur başkentidir:smile:
onuda bilmiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2009 #7
Hangi bölümü okuyacaksın? Okuyarak çalışmak çok zordur. Sonra isyanlara bağlarsın kendini söyleyeyim. :giggle:
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 24-07-2009 #8
Hangi bölümü okuyacaksın? Okuyarak çalışmak çok zordur. Sonra isyanlara bağlarsın kendini söyleyeyim. :giggle:
çok teşekkür ederim serk002 :smile:

yok canım çalışarak okumak iyi olur benim ders çalışma huyum yoktur. derste dinlediğim bana yeter :smile: ünide yine biraz göz atarım ama zor olmaz diye düşünüyorum... :rofl: liseyi uyuya uyuya geçdim bakalım üni nasıl olacak :rofl::rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
mavisakalcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavisakalcik

Webmaster / Balıkesir

Alt 24-07-2009 #9
evet bu sorular bana yöneliyor galiba bir balıkesirli olarak balıkesirlilere sorular :)

3. ev kiraları nasıl?

cvp: balıkesir merkezde pek fazla sayılmasa bile iş bulma imkanını fazladır. bilgilerinie cv güzelce hazırladın mı tamamdır.
cvp:Reklam Firması pek yok balıkesirlilere sorular :) yada hiç yok tabelacı vs vs şeklinde calışıyorlar grafiker olarak caışa bileceğin alanlar fotoraf stüdyoları ola bilir. yada farklı alanlarda iş imknaı bula bilirsin.
3. ev kiraları nasıl?
cvp:Balıkesir merzde her fyata ev var senini sdedğin özelliklerde nasıl istiyorsan uygun fiyata bula bilirsin birazcık dolaşıp bakman gerek sadece.
cvp:Bir bayan olduğunuzu göz önünüde bulundudursak en para harcanmıcak yerde bile siz harcasınız ( bayanlar için özel size değildir) azami aylık kısmen ev kirası haric yemek içmek dışarda yediğinizde 250 300 ama bu sizde kalmış dır tabii ki pazardan alış veriş yapıp hafta boyunca kendiniz pişiipr yerseniz hatalık 20 tl gider pazar ucuzdur balıkesirlilere sorular :)
cvp:Büyük bir ihtmal ile balıkesir merkez olucakdır sizin. bende edremit ve altınolukda yaşıyorum. balıkesir pek sevmıyom ama körfezde bir başkadır.
cvp:isdediğin gibi yaşama şartını kendin oluştutursun hiç bir engel olacağaını sanmıyorum. isdediğin bütün herşey mevcuttur.
cvp:calışkan ve azimli isen %99 ama düzgün iş arıyım kendime göre olsun diyor isen %50 diye bilirimi.

Kısa ve öz acıklma yaptım eğer aklını kurcalıyan başa etkenler olur ise yazarsınız yeniden cevaplandırırım.
Bu mesajdan alıntı yap
redeath333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redeath333

Desinatör / İzmir

Alt 24-07-2009 #10
Vala İzmirden sonra Balıkesir Canan bence yaşam koşulları açısından daha az seçenek olur derim ben,ona göre değerlendirme yaparsın zaten balıkesirlilere sorular :) hayırlısı olsun..Bende Bursayı yazacağım ilk seçenek..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları