Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!..

2050 Yılında Bir Balık - Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!.. ...

Alt 23-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Biraz amatörce oldu sanırım ama fikrimi yansıtabilmişimdir diye umuyorum Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!..

Solidworks, ve photoshop yardımları ile yaptığım bir şey Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!.. İnşallah beğenirsiniz Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 01-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
24 Ocak 2050'nin Gazetesi

Arkadaşlar. Forumda yeni olduğumdan, hemde bu yarışmada bulunmak istememden kaynaklanan nedenlerle katılmış bulunuyorum... Şimdi... Bu afişte aklıma şunlar geldi... En çok etki eden reklam dünyada geçenlerde "Bosch"un reklamıydı. Biraz eski bir reklammış bu benim de haberim yoktu ama bu reklam gazetede yayınlanmış. Komple bir sayfaya verilmiş bu reklam. Ama sadece sayfanın tam ortasında çok ufak punto ile bir kaç cümle yazıyormuş. Bunu merak eden gazete okuyucuları da büyüteci alıp eline oreklamı, meraklarından okuyorlarmış. Bu afiş te o hesap oldu. Bir gazete seçtim. Hürriyet olmasının hiç bir nedeni yok. Sadece gazeteyi, Hürriyetin resmi internet sitesinde vermeleri büyük rol oynadı. Her neyse. Tarihin 24 Ocak olmasının da, bu fikrin aklıma geliş tarihi olması, İsterseniz gazetenin orjinalini de gösterebilirim. Ama sonuçta kıyas yarışması olmadığı için gereki görmedim. Her neyse... Konuya dönelim. Kendi hayalimde eğer böyle giderse 2050'de karşımıza gelecek, belki de gelemeyecek (küresel ısınmadan ötürü). Haberlerin hepsi yalan haberdir. Hepsini değiştirdim... Tüm arkadaşlara başarılar diliyorum...
ajansnet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajansnet(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2008 #3
Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!.. Ertuğrul Özkök Abimiz 2050'de hala genç olacakmı Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!..
Alt 01-02-2008 #4
Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!.. Ertuğrul Özkök Abimiz 2050'de hala genç olacakmı Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!..
İnşallah Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!.. Tek umudumuz Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!.. Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!..
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-02-2008 #5
Evet güzel fikirler yakalamaya çalisiyorsun ama bunlari birbirine karistiriyorsun galiba Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!..

Ama gelecek var, devam diyorum.
Alt 01-02-2008 #6
Evet güzel fikirler yakalamaya çalisiyorsun ama bunlari birbirine karistiyiorsun galiba Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!..

Ama gelecek var, devam diyorum.
Teşekkürler Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!..
Alt 04-02-2008 #7
3. Çalışmam: 42 Tur Sonra

Yapılan çalışmalara bakarken bir şey dikkatimi çekti. Herkes (İstisnalar kaideyi bozmaz) 2050'yi vurgulamış. Ben ise 2050 ye kalan zamanı vurgulayarak dikkatin daha çok çekilebileceğini düşündüm 42 yıl demek 42 tur demek... 42 yılın geçmesi, kişisel olarak o kadar kısa olmayabilir ama toplumsal olarak seneler çok çabuk geçiyor. Bu yüzden 42 yıl hiçbirşey değil...
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-02-2008 #8
Yapılan çalışmalara bakarken bir şey dikkatimi çekti. Herkes (İstisnalar kaideyi bozmaz) 2050'yi vurgulamış. Ben ise 2050 ye kalan zamanı vurgulayarak dikkatin daha çok çekilebileceğini düşündüm 42 yıl demek 42 tur demek... 42 yılın geçmesi, kişisel olarak o kadar kısa olmayabilir ama toplumsal olarak seneler çok çabuk geçiyor. Bu yüzden 42 yıl hiçbirşey değil...[/quote]

evet güzel vurgulamışın kardeşim sende bayağı işvar Balıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!.. çok beğendim çalışmalarını başarıların devamını diliyorum emeğine sağlık
Necaty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Necaty

Grafiker / Karaman

Alt 10-02-2008 #9
Çalışmaların çok iyi ama son çalışmada asıl vurgulamak istediğin küresel ısınma olmuş bence.
2050 yılındaki balığı göremedim onda
Başarılar.

Tags
uzay, tur, son, olum, muze, kuresel, isinma, hurriyet, gundem, gazete, eray, dunya, dolasmak, degerli, baliklar, balik, 2050, yil