Bamtras İletişim Kartvizit

Kartvizit Tasarımları - Bamtras İletişim Kartvizit ...

emmune isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emmune(26)

Grafiker / Isparta

Alt 02-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlarrr...Bamtras İletişim Kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 02-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
neye dayanarak kurumsal kimlik bu ? :S ben kartvizit'den başka birşey göremiyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-12-2008 #3
keşke forum kurallarını okusaydınız,
keşke logo başlığı altına kurumsal kimlik çalışmanızı koymasaydınız,
keşke kurumsal kimlik çalışmaları hakkında biraz bilgi edinseydiniz de kartviziti kurumsal kimlik sanmasaydınız...
keşke çalışmalarınızdaki iletişim bilgilerini silseydiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-12-2008 #4
Keşkelere katılıyorum:P
Bu mesajdan alıntı yap

emmune(26)

Grafiker / Isparta

Alt 02-12-2008 #5
ya tmm hepiniz bana güldünüz degil mi? ama kurumsal kimlik yerine yanlışlıkla kartviziti taşıdım acemilik işte ama gülmeyin banaBamtras İletişim Kartvizit sonra üzülürüm
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-12-2008 #6
ya tmm hepiniz bana güldünüz degil mi? ama kurumsal kimlik yerine yanlışlıkla kartviziti taşıdım acemilik işte ama gülmeyin banaBamtras İletişim Kartvizit sonra üzülürüm
Ben gülmedim de... Artık kızmaya başlıyorum. Sabahtan beri başlık hatası düzeltiyorum. Benim de kendime zamana ayırmam gerekiyor.Benim de foruma başlık açmam gerekiyor. Fakat kuralları okumayan üyeler yüzünden sürekli sizlere bir şeyler anlatmaya çalışıyorum.

Oysaki yapılacak şey çok basit.

Kuralları okumak.

Kurallarda öyle bizim için yazılmış maddeler değil yanlış anlamayınız. Bakın düştüğünüz duruma. Biz sizleri düşünüyoruz. Fakat siz de bizleri düşünüp lütfen kuralları okuyunuz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-12-2008 #7
Değerli operatörümüzün gerekli düzeltmeleri ve uyarılarından sonra bu çalışma için yapabiliriz artık, lütfen uyarıları dikkate alınız...

Bu kartvizitlerde daha çok siz ne üretmişsiniz diye bakıyorum... Vodafone, Turkcell vs, logoları yerleştirmişsiniz, Bamtras İletişim'i çok klasik bir fontla yazmışsınız, İ harflerinin üzerine de yine klasik radyo dalgası figürü eklemişsiniz... İlk çalışmada alt kısımda sarı ve yeşilden oluşan bir geri plan figürü oluşturmuşsunuz.. (bence çalışmalardaki dikkate alınacak tek şey bu)... Bunun dışında birşey yok..

Yani bir kere özgün bir çalışma değil, sıradışı değil, estetik değil, öncelikle logo çalışın bence.. düz bir yazıyla logo tamamlanmış olmuyor... güzel bir logo yapın ve bunun üzerine kartvizit çalışın... Ayrıca önceden yapılmış Vodafone logosu gibi başka objeleri kendi tasarımınızın bir parçası gibi düşünmeyin... öyle bir çalışma yapmalısınız ki onlar geri planda kalmalı...
Bu mesajdan alıntı yap

emmune(26)

Grafiker / Isparta

Alt 02-12-2008 #8
özür dilerim bir hatadır oldu bir daha olmaz kızmayın banaBamtras İletişim Kartvizit ne güzel işte bizlere yardım ediyosunuz bundan daha güzel bişey varmı kurallara gelince okudun sadece yanlışlıkla oldu isteyerek degil bende hata yapma gibi bi istek yok :Bamtras İletişim Kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-12-2008 #9
[quote=emmune;320786]%u
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bamtras, calismam, iletisim, kartvizit, kimlik, kurumsal