Bana after effect öğretebılecek arkadaslara rusca ogretebılırım!!!

Rusça Öğrenelim - Bana after effect öğretebılecek arkadaslara rusca ogretebılırım!!! ...

erhanayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erhanayar

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 21-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar after effect ogrenmek ıstıyorum eger bana after effect ogretırsenız bende sıze rusca oghretebılırım :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yarasaadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yarasaadam

Öğrenci (Grafik) / Erzincan

Alt 15-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
after effect bilmem ama sana bildiğim noktalarda yardımcı olmaya çalışırım
Bu mesajdan alıntı yap
socak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

socak

Webmaster / Muğla

Alt 15-11-2012 #3
oda enteresan bir durum yaa after effect karşılığı rusca Bana after effect öğretebılecek arkadaslara rusca ogretebılırım!!! arkadaşım affer effect programı çok kapsamlı ve detaylı video edit ve video animasyon programı olduğu için buradan örenmek zor olur ya kursuna gidiceksin ya eğitim setini alıcaksın yada aynı şehirde birini bulcaksın aynı ortamda olucaksınki öğrenebilesin yoksa işin zor acizane ben bile hala çözemediğim noktalar var okadar senedir uğraşıyorm Bana after effect öğretebılecek arkadaslara rusca ogretebılırım!!!
Bu mesajdan alıntı yap